19 Ağustos 2015 Çarşamba

Ehime | Japonya Günlüğü #4 Ruh hali yükselişte

Son durumda, bireysel burs başvurum ehime üniversitesine gitti, onlar da kuruma teslim etmiş. Sonuçlar 21inden sonra açıklanır sanırım son başvuru günü o çünkü. Bayaa umutluyum, daha doğrusu artık umursamıyom lfskdjf

O da şöyle oldu. Burdaki hocam, saossun bireysel başvuru kompozisyonunu düzenleyip bana geri atmıştı. Şu kısma şunları da ekle istersen daha iyi olabilir demişti. Sonra benim artık zaten burama kadar gelmişken, duygusallı bir mail attım flskdjf Dedim ki daha fazla bi şey yazmak istemiyorum hojam çünkü burs çıkmazsa napıcam diye düşünmekten uyuyamıyorum, artık sağlığım kötü gitmeye başladı, ayilem endişeleniyo dedim. Biliyosunuz hayalim Japonya'ya gitmek ama bu kadar çabalayıp sonunda bu kadar hayal kırıklığına uğramış bi halde gitmek istemiyorum didim. O burs çıkmasa da artık dert etmiyorum, ailemin verceği parayla, biraz onlar da zor duruma düşcek olsa da gidicem dedim. Bi de orda part-time çalışma imkanım var mı diye sordum.

Cevap yazmış hemen. Dimiş böyle bi zamanda bu kadar yazdın iyi ganbardın tamam böylece gönderelim demiş. Ehime'deki hocanla konuştum senin burs alma şansının yüksek olduğunu söyledi dimiş. Diğer gelcek olan arkadaşımın durumu daha kötü olduğundan sanırım o bursu büyük ihtimal alamıcak, üzdü. Onla da konuştuğunu falan söyledi. Sonra yardırmış bi güzel ki *3* oldum. Mülakata girmek için yazılan kompozisyonları okuduğumda senin ve diğer arkadaşın gideceğini anlamıştım, 3. kim olabilir diye düşünmeye başlamıştım dedi. Yazdıklarınızdan bile anlaşılıyodu ne kadar gitmek istediğiniz ama şimdi son anda böyle bi şey olması büyük haksızlık demiş yazık kıyamam :') Hatta sonra da düzgünce yemeğini ye, düzgünce uyu, aklına takılan şeyler olursa tek başına dert etme mailden ya da telefondan bana ulaş demiş :'''')

Sonra üzüldüm bi, gidip o kuruma kızamadığım için herkese her şeye kızdım içimde. Kendimi körükledim resmen bi daha hiç bi şey yapmam bu okulda, hiç bi programa da girmem falan diye. Böyle şeylerde kendime zarar vermek hoşuma gidiyo olsa gerek fslkdjfsdkfj

Her neyse bu maille resmen ben bi huzura erdim fşsdjsdkfj O zamandan beri takmıyom. Oturdum vize için gerekli belgeleri düzenliyorum. Umarım bi de konuşma yarışmasının hazırlığına başlıcam.Neyse ki ağustos 31 gün 30 gün olsa 1 günün bile endişesini yaşardım flskjdfskdjf Daha konumu seçmedim ki oturup 5dklık konuşma hazırlıyım!!! Ehimedeki hocamın attığı yarışmada 1. olanların videolarını izlicem bugün sıkıntıdan gebermezsem.

Ay bide diyet yapıyorum ayıptır söylemesi 5 gündür. Evet bütün yaz tıkındıktan sonra flsdkjfskdjf ama 5 günde 3.2kilo verdim çok hırslıyım fskdjfsldkfj 1ayda ne kadar versem kardır. Ganbare canısı.

Gidiyom vize işlerime bakcam. Beni Japonya'ya gitmekten alıkoyamazsınız.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder