11 Nisan 2015 Cumartesi

Yeni senseimizle takılmalı, vizeleri bitirmeli gün

Vizeler bittiiieeee! Hem de çok kek tarih, kanji, dilbilgisi ve kaiwa sınavlarıyla.  Hele ki bugünkü kaiwa sınavına sınavdan hemen önce çalıştıgımız için, kitaptaki dinleme soruları çıktığı için, daha dinlemeden yazdım her şeyi, aklımda kalıvermişler kfjsdlfksjdf

İlk defa sınav haftası stresim yoktu, konuşma sınavı olmadığı için. Finaller de güzel gircek tebi o ayrı. Neyse efenim, son sınavımızdan sonra, bu dönem yeni gelen senseimizi de aldık, karşıya geçtik. Vapurda, güneşten ağız burun buruşuk oturmuştuk, güneş gözlüğümüz falan vardı ama. Hoca da bize baktı baktı, ne güzel dedi gözlük takabiliyosunuz, benim burnum olmadığı için takamıyorum dedi fsıdjfoapjfosdfkjsldfkjsdlfkj Hakkaten de burnu yok yalnız, fekat nasıl hoş bi kadın!

Balık ekmek yedircektik, bi gittik ki cenaze sebebiyle kapalıyız yazıyür. Ne şanslıyızdır ki... Başka yere gittik mecbur. İlk defa bi senseimiz  hepimizle foto çekilmek isteyen kişi oldu, biz demeden önce. Bize temizlik yapmaktan, yemek yapmaktan nefret ettiğinden bahsetti flskdjfsdf Hatta üniversite zamanlarında tek başına yaşarken evi çok pismiş, arkadaşları aniden gelince, biraz bekleyin diyip 2 saat temizlik yapıyomuş flskdjfsdlkfj Buraya geldiğinizden beri yemek yaptınız mı dedim, hazır çorbalardan almış ama bardak olanı, tencerede yapılanı da varmış ama yapmamış daha fsdkfsşdfksf Yav ne yiyip içiyonuz yazık günah!
Şunu bi koycam buraya, yavrum şu tipiyle açık kalmış ço salak flskdjfslkdjf Niieeyse.... Bi ara dedi ki lisedeyken basket kulubündeymiş, ama menajer olarak, çünkü basketbol kulubundeki çocuklar ço yakışıklıymış fpskdflsjfsldkfj Yaa Free'deki kaslara bakıp akıp giden kız resmen!! Zaten ilk baştan itibaren sevmiştik, bugün ne kaa cana yakın oldugunu gördük daha bi sevdik. Ki ben hayatımda ilk defa senseinin sayesinde koudoku dersinde uyanık kalıyorum. Onu geçtim derse katılıyorum tövbeler olsun flsdjfskjfd Geçen dönem gerinirken horlama sesi çıkarıp garibim 80lik senseimizi ürkütmüşlüğüm var yani, öyle böyle uyumuyodum flskdjfskdfj

Ya işte öyle, dönünce baya bi Friends izledik yine, sonra seiyuu eventlerimizden birini daha izledik, son zamanlarda artan Eguchi fanlığımıza destek olsun diye fsldfjsdlkfj Al evde besle salağı ya. Neyse ço işim var şimdi, Suzuki'nin yeni drama cd'si çıkmış, ondan önce sıradan 2 taneyi daha dinlemem lazım, neyse ki Kaji'nin ve Suwabe'nin. Ay dertlerim bitmiyo allam işim zor, bay.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder