17 Nisan 2015 Cuma

Notlar Japonyalar Bi şeyler

Yiaa ben çok yorgunum. Sürekli uyumak, sadece yatmak istiyom. Yine bütün bir gün okula gitmeyerek pinekleyerek çizim yaptım evde. Resmen halim kalmamış. Japonya Günleri'ne poster video yetiştirme endişesiyle yanıp duruyorum. Artık gözlerim tutmuyo bütün gün ekrana bakmaktan :''') Dün okula bile götürdüm çizim yapabilem diye. Ay nerelere gidem ben...

Neyse ki vize notlarım yüksek geliyo da moral buluyom. Bi firem var sadece o da allahın belası Eğitim Psikolojisi. Şöyle ki, Japon Tarihi'nden 100 almışım lfsjkdfklsjfsdkf  nası bayılıyom o derse belli. Dinleme sınavından 99, Kanjiden 94. 70 povanlık Koudoku dersinden 58 almışım, 30 povanlık kısmı yarın açıklancak. Ki ondan tam not bekliyom işalla. 1 bıçıh yıldır koudokuda aldığım en yüksek not haa flsdkflsdkfj ilk defa dersi özenle dinleyip çalışıyom çünkü. Ama gel gelelim ki eğitim psikolojisinden 44 aldım flkdjfslkdjf ve 100 üzerinden. 25 soruda hepsini sallamışken 11inin tutması mıcıze bence,çünkü derste harıl harıl not tutanların notu 50-60 arası ve en yüksek not 60 flsdkjfsldkfjsldkfj Allam iyi ki çalışmamışım diyom.

Yeni yeni harika kararlarımız var. Geçen haftalarda Utapuri 5. konserinin tarihi açıklandı, 17 Ocak diye. O zamandan beri içimizde bi üzüntü ya gidemezsek diye, ama sanırım ciddi ciddi gidiyoruz hee fsldkfjskdjfsdlkfj İshiyama Sensei'mizle de konuştuk o tarih yarıyıl tatilidir yine büyük ihtimal, gidersiniz dedi, ki biz finaller olsa da gideriz zaten dedik flksdjfskdf Sonra ne zaman uçak bileti alırsak ucuz olur falan diye konuştuk. Sensei "ben de gelmek isterdim de, o gün işim var" dedi ya fşsdkfjsldkjf Annemlerle de konuştum, babam didi uçak paran hazır zaten diye. Gidiyoz yani ha herkes bilsin. Tığçe'de gelyü zaten camış gibi para kazanıyo resmen zengin kankam var. Haa dersek ki hani Ehime'ye gidiyomdu ben diye, o program daha açıklanmadı. Öyle takım elbisemle gerilimle beklemeye devam ediyom Ehime mülakat tarihi belli olsun diye. Haftalarımı çaldı, ömrümü yidi yaaa!!

Diceklerim bu kadar galiba, yatıyom. Bay.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder