27 Nisan 2015 Pazartesi

Japonya'ya gidebiliyom mu!!?

Lan ben ölüyom. Ben stresten geberiyom!!!!

Yarın (salı, ona göre) Ehime programının mülakatı vaaaaaaaaaarrr!!! Bugün hoca tam panoya duyuruyu asarken yakaladım. 10 kişi katılmış, sekizinci olarak ben giriyom. Allam karnımda ağrılar, kusuvericem ortaya sanırım. Bütün tanrılara sesleniyom nolur anlamadığım bi soruyla karşılaşmıyım suratım baka'ya bağlamasın okeeyy!!! Japonya'ya gidiyim gitmiyim orasını bana bırakın, rezil olmıyım yeter! Dersim bitince eve gelcem üstümü giycem (siyah etek-ceket, beyaz gömlek, siyah topuklu HAHAHAHAHAHHA) acayip bi burcu olarak okula döncem zaten. Sonra bekle dur. Bugün gittim sakinleştirici ilaçtan aldım pasiflora mı ney. Bilyom ki bi boka yaramıyolar ama insan bi umut alıyo işte. Bugün accık tadına da bakıyım diye içtim heycanımda stresimde gram değişim olmadı zaten. ALLAAM ÇOK KORKUYOM!!!!!!

Birazdan o harika takım elbiseyi giyip evde alıştırma yapcam flsdkfşsdlfkslfk Bi yandan da sadece 10-15dk olcak bi şey için çok geriliyom amaaaaaaan diyorum ama....Hem her gün gördüğüm hocalar. Azcık sert ve ciddi suratlı versiyonlarıyla başbaşa kalcam o kadar yani!! Anlamadığım kelime olursa da o kelime ne demek bilmiyom diycem bu kadar basit!! Ama yenemiyom heycanı gitmiyo lanet olası!!!! Ve gidip MÜLAKATA hazırlanıyorum!!! ELVEDA GÜZEL İNSANLAR ELVEDAAA

8 yorum :

  1. hohaha hocanız çok tatlı

    YanıtlaSil
  2. Ne güzel be inşallah kazanır da gidersin ;m;

    YanıtlaSil
  3. Yarın siyah etekli-ceketli, beyaz gömlekli Burcu olarak şeytanın bacağını kır. (Bunu sanırım önceden söylemiştim :) ) Hocanızı da pammıklara sar sakla. Allam keşke benim de böyle hocalarım olsaydı. Başarılar Burcu.

    YanıtlaSil