9 Mart 2015 Pazartesi

Asami ile 2 hafta #3

Ayptır söylemesi bugün bi eylendik bi eylendik!!! Bugün dersimiz 12de olmasına rağmen sabaan 7bıçıgında uyandık. Asami'de gelmeden önce demişti sabahları uyanmak çok zor benimçün diye, o yüzden kapısına gittim kalktın mı diye, zaten insanları uyandırmak gerilim sebebi benim için. Bi de buna Japonluk eklendi hepten gerilim, neyseki uyanmıştı. Hazırlandık çıktık falan Çanakkale'nin mart soğuğu nedir bilmüyünüz siz, dona dona gittik.


Biiiir sürü fotoğraf çekti şapşik. Japonya'da binalar genelde hep beyaz olduğu için, bizim meeh dediğimiz renkler onlara kawaii geliyo. Yokuş gördükçe de vooaa falan oldu. Bilmiyoz yani değişik fskldjfsdf
Sonra onlar akşam 5e kadar okuldaydı, biz de dersimiz bitince bekledik çıksınlar diye. Bilge Senpailerin kızıyla bizim kızı aldık, yemeğe götürdük.

Döner yediler, ayran içtiler. Görünürde onları da sevdiler ama bir Japon ne düşünüyo asla bilemeniizz asla!!!
Öyle konuşurken baya bi Türkçe öğrenme çabasına girdiler "Napyon beyaa" "İyidir beyaa" diye konuşuyolardı haa flsdjflskdjf Yumruğumu sokuvericem ağızlarına ço tatlılar yia.
Sonra Çanakkale'li gençlerin çılgın mekanı Donanma'ya gittik (çay bahçesi) 

 Buraya da giderken bi tane araba üstümüze üstümüze geldi ben de "allam yareppim yaa" dedim, arkadan bi ses tekrar etti bi baktım bizimki fşsldkfskdfjsşdkf Sürekli "allam yareppim yaa" demeye başladı. Ordan "allah allah" falan dedirttik. Baya geri döndüklerinde  mööömin olcaklar lfskjdfsjdf Bi de "Yav hee hee" tabiki vazgeçilmez kelimemiz her gelen Japon'a itinayla öğretilir. 
Yarın da Sadou toplantımız var, kızları da alıp gitcez. Sonra kuru-pilav günü yapcaz evde flsdkjfsdkfj

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder