26 Şubat 2015 Perşembe

Tatlış geyler yine yüzüyür


Free'nin 2. sezonu da bomboş olabilmeyi başarmış. Tebrik ediyorum fsldkjf Hala tatlış geyler yüzüyo, kenarda köşede ben de yüzmek istiyom diye ağlayan tipler hala var, koca okyanusla çevrili ülkede niye yüzmüyon arkadaşım sen yaa diye çıldırışlarım devam etti yani.

Haruka malesef yine başroldü. Bu kadar itici bi tip allam yareppim. Tabi bunda aşırı itici seiyuusu Homonaga'nın (üzgünüm bu ismi Mamo koymuştu kflsdjfd) etkisi de yok değil. Suzuki'nin en berbat işi hala Makoto. Ve Suzuki'den başka kimsenin yapamayacağı bir sürü harika rolü varken, Suzuki'yi hala "Makoto'nun seiyuusu" olarak tanıyan kişiler olduğu için, Makoto sinirim giderek arttı. Olmüyür yani, Makoto Suzuki'ye uymuyür. Konuşmasa iyi çocuk dicem nerdeyse. Nagisa zaten hep tüylerimi ürperten pislik olarak kalıcak. Onun zıkkım olası seiyuusunu da Rejet kadrosuna soktunuz ya daha bi şey demiyom ben (İşalla bi kaç ay sonra Tsubasa ay lav yu olmam). Rei ilk sezonda tek sevdiğim karakterdi zaten beni güldürdüğü için şapşik. Ama 2. sezonda kendisine dair pek bi şey hatırlamıyom ne yazık ki, nerdeydi bu çocuk lan ay cidden hatırlamıyom. Kim kaldı başka...He Rin. Mamo'nun hibine sesleri kalp ben olsam da Rin'i seslendirmesini de seviyom nedendir bilinmez. Hele bunun Avustralya'da mı ne bi yabancı ailesinin yanına gittiklerinde ingilizce konuşması yok mu fldsfkjsldfkj yine kulaklarım kanadı allaa karetmesin.

Sousuke geldi güzel oldu ama bak. Tip olarak bi onu beğendim zaten. Ama sonra o da kudurdu yüzmek istiyom diye. Tahammülsüz ay!!! Rin'le bi güzel şiptim. Başka da bi olayı yok işte bebeler yüzdü eylendi falan. Haa sonunda ağlamaklı oldum lan galiba du yanlış hatırlamıyosam lfskdjfosıdfjsdf  Tatlış geyleri ağlatmayın, hadi bakıyım böyle gereksiz bir anime izlemesi olarak kalsın. Her şey Suzuki için muck.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder