19 Eylül 2014 Cuma

Evim okulum bebeyimler!

Çanakkale'ye geleli 9 gün olmuş daha ilk defa şöööyle ayaklarımı uzatıp yatağımda uzanarak internet keyfi yapıyorum ha :') Hem yoğunluk (evet ilk haftadan hatta hafta bitmeden) hem de balkonda keyif yapmayı tercih ettiğimiz için lfksjdfskdjf (ayıptır söylemesi balkonumuz çok güzel).

Geldik 3 günde temizlikti eşyaydı yerleştik. Sonra dönüp baktık ki öğrenci evi değiliz biz baya emekli teyzeler gibi olmuşuz. Evde beyaz eşyalar tam mikro dalgaya kadar fsldfkjsdf (bulaşık makinesi yoktu ona da bugun karar verdik yarın alıyoz), 2 ketıl, 1 çaycı, blenderlar, kepçemiz bile tefalden flsdjflsdjf (ergen Nuğrümüz aşşasını kaldırmıyo) efenimee odalarımız falan bir hayrika zaten (o kadar görmemişin evi olmuş takılıyoz ki), bi de ortak alan oluşturduk henüz daha sadece 2 koltuk ve masa olsa da (Hedef iksir vitrini fsdkjflskfj)....Öyle mıtlıyız ki çıkasımız yok, ki okul dışında çıkmıyoruz zaten. Elalemin faqir evine mi gidices :S.s. Öğrenci kısmısıyla ne işimiz olur.

Efenime söyliyim..Sonra sınıflarımız belli oldu. 4 ev arkadaşını 4 ayrı gruba vermişler resmen :''') gökçe nuğrüğ aynı sınıfta ama 6saatlik kaiwa ve sakubun için ayrılar. Refüyle ben aynı sınıftayız ( zaten başkasına gerek yok refücüm olduktan sonra fsldfkj) ama 6 saat için farklı sınıf ve saatteyiz. Ben de mevbur Berkoş ve İbo'yu kankalarım yaptım o saatler için.

Sonra geldi çattı okul günü. Yazın çalışmış olsam da bi bok hatırlamadığımı hissettiğim için ve kanjileri sıfırladığım içün idamımıza gider gibi gittik. Hani kaiwa (konuşma) finalinde daha az gergindim heralde. Ama derslere gir çık yaptıkça her seferinde gerilimimiz azaldı. Çünkü kanjileri unutmuş olmamızdan papara yemedik şflsdkfsldfk dersi değişen hocalara alıştık, konuşma dersleri 12-13 kişi olarak bizim bölümün kitaplığında yapıldıgından artık daha rahat hata yapmaktan çok korkmayarak konuşmaya başladıj falan. Böyle ilk başta hazırlığa dönmek istiyooooğğğm oldumdu ama şu an alışıyom gibi bakalım daha 4günden fşsdkfsşldfk

2 gün önce de ilk yönetim kurulu toplantısını yaptık (türk-japon dostluk topluluğu). Malesef ki eski hocamızın danışmanlığı bırakmasına üzülürken bi yandan da yeni danışman hocamızın Arai sensei olmasına sevindim. Gerçi bizim bölüm hocaları olduktan sonra hepsine sevinirim :''') İşte bugün de hazırlıklara oryantasyon yaptık ama bu konuda konuşmıcam lfskjdfksdfjsdf Zaten 2 gündür bölüm ve hocalar hakkında laga luga konuşanlara aşırı sinirliyim böcek gibi ezesim var. Yine sevmiyosan siktir lan gerizekalı diye haykırmak istediğim günler yaşıyom.  Of bak sinirlendim yine hıııııııııııaaaaaa bi bölüm anime izlicem yatcam bay.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder