13 Ağustos 2014 Çarşamba

Luşi Ruşi

Şuraya "bu yaz her izlediğimi okudugumu yazıcam" dedikten sonraki görüntüyü alalım...İşte bunlar yine üşenmek yine üşenmek. Bi yerde girmek lazım diyip bugün gittiğimi Lucy'yi yazıyım bari.

Evden çıkarken kardeşim bile "Luşi'ye mi gidiceksin?" dedi lan fsıdjfosıdjfsf hepimiz Luşi diye okuyoz onu içimizdeki japon kahrolmaya... Neyse, fragmanı izlerken zaten "güzelmiş ama ÇOOOKK SAÇMA :))))" diyerek izlemiştik. Filmde de ara ara kkikiki olup "çok saçma lan" diyip durduk. Konu hayrika bi kere beynimizin daha fazlasını kullansaydık ne olurdu falan gibisine. Ama bence o kadar da olmaz. Yani bilimsel olarak sıfırım bu konu da ama karşınızda "abartma olm" diye bi beliririm. Ne demek efendim adamları uçurmalar, kendi kendine saç şeklini değiştirmeler!!! Öyle olsa var ya kendimi ne biçim şeylere çeviririm. Ten rengim h&m mankenleri gibi pembik, turkuvaz falan olur :') Hatta insan olarak kalmam belki. Ama Sıkarlet bunları düşünemedi. Gerçi taş gibisin, o da haklı. Arada bi Morgın firimin için ah dedem vah babam olduk her zaman tabisi fşsdjfsıdjf Adam birilerine konferans vermek için var resmen (tanrı olmak için ayrıca). Sonra koreli amcaya, bu oldboydaki amca değil mi ya olup durdum ben evet oymuş.

Bi yerde bu beyin kullanımını 100leyip sapıtıyo. İğrenç siyah yapışkan dev bi sülüğe dönüyo, morgında diyo ki yeni nesil bilgisayar yapıyo. lfıajdoaısjdaoısjd ya sen ya nerden anlıyon o tipten nası çıkarıyon bu sonucu. Orda artık koltuklara vura vura çooohhhhh saçmaaaaaaaaaa! olduk ama işte naparsın... Hele oturdugu koltuguyla beraber zamanda yolculuk yapıyo şfsjkdfoısdjf bıraksana kızım koltugu :') Sonra geri dönüyo simli siyah bi usb olmuş. Tuğçe de orda  kaç gb dedi fodpıjfsodıfjsdoıfj film bitti zaten. Aynı boku coni depe de yaptınız ona da bok gibi film çekmişiniz böyle "ben her yerdeyim" temalı. Moda mı şimdi bu? Konu güzel ama sapıtıyonuz tatlım yhaa... 90dakka filmin (ki o kadar yapcak şey bulamamışınız ki kısa tutmuşunuz) 45 dakkası anlamsız görsel efekti zaten. O da maddelerin kana karışması hücreler genler menler. Yaparken "koy olm efekti anlamazlar" diyip kim bilir neler neler gösterdiniz... Paramı geri verin demelik filmdi keşke evde izleyip çoh saçmaaalasaymışız.. 

Hadi bakıyım işalla diğer izlediğim animeleri, dizileri ve okudugum kitapları da yazcam fosdfsudhf

2 yorum :

  1. Eğlencesine sinemada izlemekle arkama bakmadan kaçmak arasında kaldım lan XD En iyisi divxi düşsün nete öyle izleyeyim :3

    YanıtlaSil
  2. Paramı geri verin laannn :D Dediğin gibi eğlenceli filmdi ama saçmaydı da, Adamlar yazmışlar kafalarında teorileri bir de gerçekmiş gibi dökmüşler filme töbe töbe :D Bilimsel yanından beğendiğim bazı şeyler oldu ama onun dışında ipey saçma buldum bende. Ablamla film sonrası tartıştık birde :D O çok beğenmişte. Hatta oturdu bir ara yemek yerken daldı gitti, bende diyorum "18 yaşındaydı, izlediği bir filmle hayatı değişti. Okuduğu bölümü bırakıp hayatını bilime adadı. Artık o bir bilim insanıydı" önfhdgkhjrk :D Film üzerinden baya eğlendik yani birde :D

    YanıtlaSil