27 Haziran 2014 Cuma

Tonari no Seki-kun | YF Blog Tur

Anime Adı: Tonari no Seki-kun
Bölüm sayısı: 21
Bölüm süresi: 7dakika
Yayın Tarihi: 6 Ocak - 26 Mayıs 2014
Tür: Komedi, Okul

"Orijinal manga Seki-kun olarak bilinen bir çocuğun yanında oturan Yokoi adlı bir kız etrafında döner. Ders esnasında, Seki-kun derse kulak vermez ve bunun yerine ilginç küçük dikkati başka tarafa çekici şeyler yapmaya devam eder, mesela sırasında kumu çenterek golf sahası ve deliği ile uğraşma ya da kağıt shogi taşlarıyla çarpıcı bir savaşa girme. Yokoi genellikle kendini onun oyunlarıyla isteksizce ilgilenirken bulur, her zaman sonunda başları öğretmenle derde giriyor olsa bile!" (Türkanime)

Anime hayal dünyası aşırı gelişmiş Seki-kun'un ders sırasında yaptıklarında ibaret. Buna sırasında kumla oynamasından tut, çeşitli tahta oyunları oynamasına kadar uzun bi liste çıkar. Yan sırasında oturan zavallı Yokoi de ders dinlemem lazım diye diye yıpransa da Seki-kun'dan aşağı kalmayacak şekilde onun işlere ortak oluyo.
Bütün bölümler bu tempoda ilerliyo, ilk başta pek sevmesem de sonradan komik bile gelmeye başladı. Arada bi kaç bölüm açıp izleyip rahatlamalık bi anime. Ben ard arda izleyince bölümleri Yokoi'ye gerilmekten aynı şekilde yıprandım biraz flsdkfjsdfj
Bölümlerin de kısacık olmasından dolayı, söyleyecek fazla bi şeyim yok. Kenarda dursun bu anime de.

1 yorum :

  1. Nedense bana pek ilgi çekici geldi, Seki denen çocuk ise anladığım kadarıyla aynı okuldaki halim. xDDD

    YanıtlaSil