13 Haziran 2014 Cuma

1yıl 3günde nasıl biter olum ya!


Koca bir yıl bitti!! Bitti resmen böyle 3gün sürdü sanki olum T_T Çok zorladığı anlar da oldu, bitmek bilmeyen dersler de oldu ama şöyle bi bakınca daha dün "hocalarla 2 laf edebilir hale nasıl gelcez biz yeaa" diye üzülüyoduk lan! Allam hem o yoğunluktan kurtulduğuma seviniyorum hem de okul ortamından, hocalardan 3 ay ayrı kalcağıma üzülüyorum. İğrenç duygu karmaşaları bu ne be. Bak arkaaşlarımdan ayrı kalcam diye üzülüyom demiyom hiç flsdkjsdlfj Refü de özlemicekmiş zaten (telefonlarını açmam gari artık arasan da ona göre -_-) Yok yine özlerim galiba ama şöyle bi 1 ay falan hiç konuşmayı düşünmüyom anca o zaman sflkdjfskdjf Zaten konuşmaya üşencem büyük ihtimal biliyonuz.

İşte bugün son sınavımız Kanji'yi de olduk öyle bitirdik. Çalışmadığımızdan salak salak hatalar yapmış olsak da Senseimiz resmen basit basit sormuş :') Ya da bize çalışmadan bile basit geldiğine göre düzenli çalışmanın (fdkjsfsldjkf) meyveleri bunlar. Çalışsak garanti 100dü ama şu an bi 80 üstü alırım diyom. Ossun be. Diğer derslerden de geçelim de bi 1. sınıf olalım nolur lan :'') Notları da artık salı günü öğrenebilcez ama kalbim dayanmıcak Busi yazdığında bakmaya heralde hof. 

Resmen 3 ay yeni şeyler öğrenmicez Japonca, hala inanamıyom fslkdjslkdjf nasıl yorulduysak alışmış kudurmuştan beter nasıl yapcaz yaa öyle dedik. Senseelerimi çoh özlüyoooom diye fidyolar çekcem yazın yutuğ salağı olcam hatta belki. Ankara'da Japon görsem de gitsem konuşsam pratik olsa bari (Asla cesaret edemedi) Neyse, artık eşyalarımı toplamaya gidiyom. Pazar günü de uçağa atlayıp Ankara :') Bak bitti diyom koca bi yıl yaa töbe töbe!

3 yorum :

 1. Bitiyor işte ister istemez :)
  Bir şey sorucam 1. Sınıf da neler yapacaksınız? Sanki bölüm bitiyormuş gibi geldi biran :D

  YanıtlaSil
 2. Hazırlıkta sadece dilbilgisi ve kanji eğitimi gördük, 1. sınıfta da devam edicek bu ama yanına japon tarihi, kültürü gibi dersler de gelicek. Bi de öğretmenlik oldugundan eğitim bilimine giriş gibi eğitim dersleri başlıcak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Japon tarihi iyiymiş :) Artık seneye bahsedersin blogta da :)

   Sil