16 Şubat 2014 Pazar

Dı best sukul evır (hogwartsdan sonra ofkors)

2gün içinde ne biçim şeyler yaşadım yiaa! Hepsi de olumlu güzel şeyler bence.

Şöyle bi özetlersek; sınıf ve aparttan arkadaşım Gikçe benim odaya taşınıyo yihihlohlhollo. Buraya ilk geldiğimizde yan odadaki kızlardan birinin aparttan çıkabilceğini öğrenmiştik, apart sahibinden. Daha bizim odadakiler bilmezken biz büyük bi hevesle bekliyoduk bunun haberini. Dün benim oda arkadaşım geldi "Gizem taşınıyomuş" diye. Biz "Aaaaa nasıl yaaa?!!" dedik şaşırarak ve gözgöze gelmemeye çalışarak fksjdflksdjf Sonra odadan çıkınca 3-4 dk sessiz çığlıklar attık dans ettik falan. Yan odadaki diğer kız da aşağı kata inerse toptan o odaya yerleşiyoz yani. Dün yemek yaparken Gökçe'ye baktım bulamadım, bi gittim o odayı turluyo falan flsjdfskjdf Ben de yatağıma karar verdim. O kadar hazırız yani. Ama düzenli hayatımıza o kadar güzel olcak ki şu iş. Ya eve geliyoz ders çalışıyoruz, sonra biraz takılıyoruz, sonra ödev yapıyoruz ve kitap okuyup yatıyoruz allam nasıl seviyom bu tekdüze hayatları flskjdfsldjf Dolu dolu bildiğin. Ertesi günün yemeklerini falan bile yapıyoz!! 
Hatta dün yeni keşfettiğimiz cafeye kitap okumaya gittik. Hep hayalimdeki kitap okunacak yeri buldum. 3 ay falan oldu daha Çanakkale'ye açılalı ama o kadar şirin bi yer ki. Adı bi kere Baykuş!! Logoları baykuş! Bardakları baykuşlu! Hogwartsım benim :'3 Soya sütümü de kaptım gittim, bana onunla kahve hazırladılar :') 

Her haftasonu burdayız artıkın. Bugün İngiltere için ne yaptın derseniz, kitap okudum derim. Hala iş bulabilmiş değilim çünkü :) 
Peki Japonya için ne yaptın derseniz, sanırım okulun Yönetim Topluluğu'na girdim! Çok gerici değil mi olm?!!! O da şöyle oldu diye anlatmıcam üşeniyom ama okulun grafik tasarım işleri bana verildi ve artık grafik tasarım kaptanı olarak yönetim kurulu toplantılarına katılıcakmışım. Daha katılmadım, salı günü var. Bi kaç afiş hazırladım, onlarla gidicem. Çok korkuyom, çünkü bildiğin animelerdeki aşırı sorumluluklu okul başkanları olayı gibi bi şey bu. Aldıkları kararları şöyle duyuruyolar, "...yapılmasına, ...edilmesine oy birliğiyle karar verilmiştir." O ortamda kendimi düşünemiyom :') Fakat tabiyki de okul hayatımda istediğim şeylerdi bunlar, o yüzden önce bi korksam da şu ara çok mesudum. Ay her geçen gün okulu daha çok seviyom lan!!! Haa manga kulubu için de harika olaylar gerçekleştiricez gibi geliyo Nisan'daki gösteride. Umarım yetişir yia. OLUM OKULUM ÇOK GÜZEL AFEDERSİNİZ AMA. GİDİYİM DE KİTAP OKUYIM HADİ BAY.

2 yorum :

  1. Ne güzel yaa :) Bende ilerde gittiğim üniversiteden memnun olurum inşaallah, umutluyum işte :)

    YanıtlaSil