22 Ocak 2014 Çarşamba

Bir takım fangörllükler + 47 Ronin

27 Aralıkta vizyona girdiğim an gitmeyi planladığım 47 Ronin, Çanakkale'nin tek bi tanecik var olan sinemasına gelmeyince, bugüne kadar beklemek zorunda kaldım. Tüçiylen nansıtap fangörl günlerimizin son noktası olarak gittik.

Çok fazla olumsuz yorum olmasına rağmen gayet de beğendim. Ama tabi Japonya, Keanu Reeves ve Hiroyuki Sanada yüzünden objektif de olamıyorum. İlk başta acaba Keanu'yu filmde Japon diye mi yutturuyolar yoksa herkes Japon olmadığını biliyo mu diye çelişkiler içinde izledik. Her bi şey söylemek için ağzını açanı seslendirip "Sen Japon değilsin." dedik bi kenarda. Filmin manyaaaaaaak bir eksisi vardı o da, geldi yine tipini sktiğmin Akanishi Jin. Anında şöyle olduk:
Japonlar aleminde Kagurazaka'dan bile daha çok tiksindiğim birisi varsa o da Akanishidir. Sen naaabıyon ki o filmde pislik bee!! Bi de 47 ronin demişiniz ama 46ronin+1yeniçeriydiniz bunu bilin. Aranıza bi tane Osmanlı karışmıştı.
Fantastik olaylara daha da ağırlık verseler dadından yenmez bi film olcakmış, çünkü efekler mefekler çok iyiydi. Mesela çarşafa dönüşüp duran bi kadın var flksjdfsdf

Filmdeki shougunu hiç ciddiye alamadık Gintama sağolsun. Shougunluk makamını bitirdi gözümüzde pislik bee flsjdfskjdfh
Bunun dışında fangörllüklerimiz tabiyki de Harry Potter ve Sherlock ağırlıklıydı.


Gerçekten patates kıvamına geldik. Anatomimiz bozuldu. Ama Çanakkale'de yapamadıklarımın acısını çıkardım sonuçta iyi oldu güzel oldu.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder