29 Haziran 2013 Cumartesi

Yeni renge geçtim :3


Mavi boyamın bitmesi sonucu bu yazı götürecek olan rengim budur genşler. Manicpanic Hot Hot Pink'ini bol saç kremiyle açıp böyle bi şey elde ettim. Hiç de alışamadım ama olsun napalım. Bi de dipleri bi daha kahveye boyamam lazım, mavi üstüne olunca hep açıldı, bi boyamaya tam tutar, bi daha da ellemem. Olduıığ hadi.

12 yorum :

 1. acayip olmuş arka planına benzemiş hatta :D uzaylı seni.

  YanıtlaSil
 2. sen acayip diyosan tamam o zaman poroblem yok dlşaskdasd

  YanıtlaSil
 3. enee blogun negsel olmuş la ben yeni göryom aşlsdmldm hayırlı ossun. SAçında her renk var olmuş bırcı şasldmşasldma gökkuşağı oldun sen ay rengin çoksel olmuş ama pembesi istediğim gibilerden.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sen düğünde oynuyodun o vakit mathi ondan dlşaskşdaskşdald
   he öf yeşiller bile var ara ara boyamaya üşendim de şdkasdşksd göze batmıyo diye bıraktım. işalla senin de istediğinden olcak kaarşim.

   Sil
 4. O saç ya mavi olacak ya yeşil yoksa keserim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. doaskdapsodkasşdlk olcak olcak şu yaz bi geçsin :3

   Sil
 5. ya ben de stoğu bi yenileseler alcam istediğim boyaları ama dip boyamaktan neffret ettiğimden senin gibi mi yapsam diye düşündüm, senin bi yere kadar kahve sonrası sırf manic panic mi? bu fotoğrafta sanki sadece aralarda pembe varmış gibi duruyo da ben şu tepedeki temsili tipini baz almak istiyom... bi de saçın nasılsa dalgalı alt tarafları direk boyamış olsan da sırıtmaz da benim saç da düz, belli bi yerden itibaren boyarsam çizgiyle çizilmiş gibi mal mal kalırım diye korkuyom... engin saç boyama deneyimlerinden serp accık üstüme :'

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bi süre sonra çok sıkıyo dip boya işi ama gittiği yere kadar götürebilirsin yine de :B
   Bi yere kadar kahve sonrası manicpanic evet. O aralarda pembe var gibi olmasının sebebi, yeşilin üstüne pembeyi uyguladım ya, bazı yerlere yedirmeye üşendim, o kısımlar böyle baya pastel bi mor-pembe arası renk oldu. Işıktan çıkmamış renkleri o yüzden arada pembe var gibi duruyo.

   Hımm saçın düzse eğer ve benim gibi dipten boyamıcaksan şöyle yapabilirsin. Manicpanici bildiğimiz saç kremiyle karıştırırsan rengi açılıyo daha pastel tonlar elde ediyosun.. Sen de boyadan biraz alır kremle rengi açarsın önce onu uygularsın, sonra daha aşağısına az krem katılmış bi karışım daha uygularsın sonra aşağılara da boyayı uygularsın. Böylece açıktan koyuya görünüm elde edersin, saçın düz olunca hoş olur bence :B

   Sil
  2. stoğu yenilerken açıcı da getirmeye çalışıcaz demişlerdi bana, manic panic'in açıcısı olmadan cruelty-free açıcı nerden bulucam bilmiyorum zaten, getirmezlerse durmadan dip açma durumum olamıycak... getirirlerse de dediğin gibi çok sıkıcak beni ve bunu çok kısa sürede yapıcak gibi geliyo bana, bi yıla yakın kızıl dolaşmışlığım olduğu için açmam gerekmiyoken bile delleniyodum.
   bi de hep şey düşünmüştüm saçları açarken altlarını en çok açarım üstlere doğru olabildiğince az açarım renk aşağı doğru indikçe kendi tonunu bulup canlanıyo olur, üstler daha koyu ve sakin kalır. ama dipleri boyamazsam yalan olucak galiba :'/

   Sil
  3. Yıllardır açıcı bekliyom ben onlardan ama :::::(
   He eğer açıcıyla bu dediğini yapabilirsen yap benim dediğimden pek farkı olmaz gibi, ama mavi tonlarına boyıycaksan yapma yeşil olur.

   Sil
  4. havayolu şirketleri yüzünden getiremiyolarmış ama halletmeye çalışıyolarmış, artık ne kadar çalışıyolar ne hızda halledicekler demediler tabi orasını.
   zaten yeşil istiyom ama boyayı da getiremediler ki hala... gittigidiyora falan bakçem hem belki açıcıya da denk gelirim, artık yetti gayri...

   Sil