25 Ağustos 2012 Cumartesi

DBSK - Toki wo tomete (yine biz söyledik)Albümümüzün 2. şarkısıyla karşınızdayım podaksdpaoskdok Yazılcakları yine videonun altına yazdım bakarsınız bi ara. Hadi OPTM.

3 yorum :

 1. Japoncaya hiç alışamayacam ben onu anladım bir kez daha asdfghjksdfg hep teta titi tseto falan duydum ha asdfghjdfgh

  neyse güzel söylemişsiniz ama bi Lonely etmez asdfghjddfsd o bir başkaydı.. çıkış parçanız olduğundan mıdır bilmem bi içselleştirmişim asdfghjdfghj

  yeni coverlar bekliyorum canıms.. öperlerr..

  YanıtlaSil
 2. postu ilk paylaştığında açamadım bilin mi jdbsajbgdfjgbd. psikolojimi hazırlamam gerekti açabilmem için. önce bi durdum derin nefes aldım öyle tıkladım videoya kjdfsklfjgbsdfkgbghf.
  ama kolaya kaçmışsınız lan japonca söylemek çok daha basit djfsjgbdfhffhf.

  şu saatte çaktırmadan size 3.vokal bile oldum he jdfjsgbhh. ama bu şarkı tuğçenin sesine daha bi gitmiş onu da atlamıyım. senin sesin 2ne1a daha bi uygun öyle gözlemledimdi tam şu anda kjdbskgbjdhhjf.
  ama japonca başka bişi daha söylerseniz fikrim değişebilir bak (burda yorumcu başka şarkı daha istediğini üstü kapalı dile getirir)
  olm medya da okumaya başlıyorum kesin menajeriniz olucam sizin he. o da olmazsa dergilerde, internette falan çince ve japonca bilgimi de öne sürerek reklamınızı yapcam çok para kazancaz :')

  YanıtlaSil
 3. foıjasdoıakğdpsoakspddpaoskd ya 12-13 tane kayıt var da işte ben sıradan arka müziği iyi olanları yüklüyorum. Sevdiğimiz şarkılardan albüm yaptığımızdan yani kolaya kaçtığımızdan deel pdakosdoaksd
  Kendime solo şarkı seçtim park bomdan haa onlara çalışıyom bak bu dediğinin üstüne denk geldi ğdopaskdaosdl

  YanıtlaSil