15 Mart 2012 Perşembe

Yazamıyorum dedim dedim inanmadınız AKAKKEKEK :|

Kaç gündür blog yazamıyorum, bana geldiler artık. Ellerim kaşındı! Yazıcak bişeyim yok ki, anca twitterda 140 karaktere sığmalık şeyler yaşamışım. Onçün şimdi allah ne verdiyse yazıcam.

Sabah müthiş bir azimle kalktım, bu arada belirteyim ki haftalardır uyku problemi yaşıyorum. Akşam yatıp 2 saat sonra kalkıyorum. Ama uykumu almış olarak, yani gün boyu "uykum var yeaa" demiyorum. AMA UYUMAK İSTİYORUM AMK! 10 saat 12 saat 15 saat deliksiz yatağımda bi o yana bi bu yana göt devirerek uyumak istiyorum! Ama konumuz o değil. Yine böyle uykusuz gecenin sabahı kalktım gittim durağıma. Bu arada zamanında aşk yaşadığım liseli bi çocuk vardı (ben 20yim ama aşkın yaşı yok), uzun zaman sonra bugün tekrar bir araya geldik. Lisede olamayacak bi çocuksun ama neyse. Otobüsümüze bindik gidiyoruz. Gasilhane okuyosan eğer, Seçkin'in hiç arada hacı sakalı bırakıp Ankara'ya gelip, kısa otobüs yolculukları yaptığı oluyo mu? Burda ayda bi kaç kere gördüğüm öyle bi hacı var, yeminle şort- etek falan giydiğimde bacağama kezzap neyn atcak diye geriliyom. Öyle böyle hacı değil ha! Onu çok benzetiyorum işte.

Neyse, götümü kaldırıp elin mitoloji dersine 5 hafta sonunda gitmeye karar vermişim, hayvan gibi trafik vardı. Saatler süren mücadele sonunda, otostop yerine varabildim. Bu  arada yeni yetmeler yüzünden otostopun bi gıdım zevki kalmadı. Siz hiç bi şeyin değerini bilmiyonuz. Koskoca yıl boyunca Batu ver Berk'i 2-3 kere görmüşüzdür, bugün tam otostoptayken yine gördük. Aslında Batu'ya küstük ama napalım, geliyo hevesleniyo bişey diyemiyoruz. Berk'in bi leblesini yidim, arabaya bindim gittim dersime. Derste yaşadığım buhranları buraya yansıtmak istemiyorum şimdi.

3yıldır veremediğim lanet ders teknik çizim dersine bugün yine başarısız girişimler sonucu giremedik. Sabahki dersten 12de çıkıp bentomuzu alıp mekanımıza gittik. Orda tıkındık. Aldığımız gazetenin bulmacasını çözdük. Bunları bi fakültede yere gazete serip üstüne otururarak yapıyoruz yalnız, telefondan da müzik açarak. Şöyle bir fikir edinecek olursanız. Lan biriniz de nabıyonuz siz burda gençler diyin. sadece Öyle üşütürsünüz diyip ya da "oooooooo" (ortama bak vay vay) diyip geçiyolar. Yüz buldukça buluyoz. İşte 3teki derse kadar kaka kiki orda oyalanırken saati neredeyse 2buçuk ettik ki kalkıp gidicez. "Lan" dedim! "Yanımızda ne gönye ne pergel ne T cetveli var amk nereye gidiyoruz!?!!! 3 yıldır derse girmedik. Üstüne bi de 5 hafta gitmeyip, malzemesiz gidip mezuniyet mi yakalım!" Orda bi kafadan aşşa kaynar su, hatta sıcak bok akıttık. Geçirdiğimiz 2 buçuk saate mi yanayım, derse mi yanayım.

Ha rüyamda da ben kalkıp blog buluşması düzenliyomuşmuşum.Nası klas bi adamsam tutup mekan kiralıyorum, herkese gözbebeyimsiniz imajı çiziyorum. Buluşma maskeli oluyo ama, kim geldi belirsiz. Bi etkinlik yapamadan da uyandım zaten, boşa gitti param.

2 yorum :

  1. Beytepe otobüsü kampüsün içine girmiyo mu ya? Neden inip otostop çekiyosunuz?

    YanıtlaSil
  2. Kampüse giriyo da benim evimin ordan beytepe otobüsü yok.

    YanıtlaSil