3 Şubat 2012 Cuma

vataşivakendi'nin yan ürünü baravabarava


Biz çok çekmişiz tvde yayınlanan animelerden 90larda. Bi yüzümüz gülmedi lan küçcük halimizle. Lady Oscar'ı da sene bilmem kaç izlemiştim. Ama yine konular bi karışık, mesele neydi hatırlamıyorum. O yüzden tekrardan başladım. Böyle o jenerik başlayınca eskiden izlediğim tipim geliyo gözümün önüne. Çok yaşlanıyoz lan :'(

Madam Du Barry de Hürrem'e çok benziyomuş, tekrar izlerken bi baktım da. Benziyo olm bence. Bay.

4 yorum :

 1. Merhaba :))
  İlk kez misafir oldum buraya.
  Blogunuz çok hoş gözüküyor :)

  Ayrıca benzetme süper.Hiç güleceğim yoktu ehehe
  Ve evet yaşlanıyoruz.Geçmişe dönüp bakınca 'vay canına' haline bürünüyoruz.

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim :)
  Ya yaa, yaşlanıyoruz ki nasıl. Zaten 18den sonrası yokuş aşağıydı benim için.

  YanıtlaSil
 3. Bu anime şey şeyy hmmm bulucam dur bi dk heh versailles'li bişeydi o diğ mi? Biz küççükken var mıymış ki? Sen söyleyince şeyettim ama hatırlamıyorum yani bi Candy falan vardı da bunu hiç hatırlamıyorum -_-"
  Neyse diceğim o ki güzel mi izlenesi mi? 94853950 tane anime izledim bu ara doymadım doyamadım, hala yeni bişeylere başlayayım derdindeyim güzelse buna başlayayım diyorum.

  YanıtlaSil
 4. hee hee rose of versailles :D oscar diye mi göstermişlerdi lady oscar mı onu tam hatırlamıyorum. Zaten ben de izlemye başlayınca jenerikten hatırladım "laaaan bu o değil mi?" diye.

  Bazı olayları hatırlıyorum sadece işte. 40 bölüm ama ben daha 15 bölüm izleyebildim, hiç anime izleyesim yok bu aralar. Nostaljik açıdan çogsel o çizimler falan, tarihi ve dramatik olması da hoşuma gittiğinden tavsiye ediyorum!

  YanıtlaSil