16 Şubat 2012 Perşembe

bi yere mavi sokmazsam hayat haram

Daha dün akşam saç boyama mevzusu geçti. Gasilhane'ye 5 yıl seni beklerimli laflar ettim. Ama şimdi boya siparişi veriyorum. Zaten avuçlarım kaşınıyodu bi de boya isimlerini görünce hepten eridim gittim lan. Virgin Snow ve Atomic Turquiose! Resmen mikemmellik fışkırıyor. Ama bu sefer hepsini boyamıcam, yine de korktum yıpranır diye. Yavaştan alıştırarak. ALLAM ÇOGSEL AMA :')

13 yorum :

 1. merak ettim!:) fotosunu şeyettirirsin artık:))

  YanıtlaSil
 2. bi elime geçsin de boyalar tabi şeyettiririm :D

  YanıtlaSil
 3. pantolonun mavi, ojelerin mavi...EHEHEHEH.
  AĞDA YAPTIRMAYA GELDİK KADIN BE SUS.

  YanıtlaSil
 4. heya kadın işine bak banada meme muhabbeti çeviriyo densiz sen çok böle bi ağdacısın

  YanıtlaSil
 5. Olm başka kuaför bulalım allasen. AY YERİ BURA DEĞİL BAY.

  YanıtlaSil
 6. ahahaa bizim burda bi ermeni abla var, muhabbetten bayıyorum ama seviyorum da kadını:) En son 75 Mİ GİYİYON 80 Mİ de kaldık.. Söz veriyorum ama mavi saçı kaçırdım istanbullu olmam yüzünden. Başka bişey olur artık

  YanıtlaSil
 7. Bu arada saça zarar vermeyen boya araştırmıştım dün senin için, buldum ama geçici gibiymiş. Manic panic adı. Geçici gibi olunca bıraktım tabi aramayı. Kalıcılarda zarar vermeyen bulamadım. HELECANLA MAVİ SAÇ BEKLİYOM zira yakışıye

  YanıtlaSil
 8. Allahıma manic panic boyuyom bende! Kalıcının da çok kalıcılığı yok zaten saçın içine de ediyo dedim ondan almaya karar verdim. renkleri de çogsel olm! :')

  YanıtlaSil
 9. Ahah:) iyi düşünmüşün kalıcı çok DA DEĞİLSE:) Manic panic candır, ben her rengine hastayım saçım ince telli o yüzden pembeye kırmızıya mora sarmıyorum. (UÇLARI YANİ)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Candır demene kandım gidiyom. SEBEBİ SENSİN.

   Sil
 10. mavi olmazsa renklerın ne anlamı olurdu? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vuu bir mavi sever daha. Mavi candır!

   Sil