21 Kasım 2011 Pazartesi

yerim çok dar

İntihar düşünce eylemlerim devam ediyor. 3 gün uykusuz kaldım bir sürü eskiz yaptım. Ne belim kaldı ne bacak eklemlerim. Çalıştım lan apaçık besbelli. Bu  sabaha karşı -yazar yine uyumamış- illustratorun süresi doldu tam işlerimi ayarlarken çat diye gitti. Yaptığım yazı işleri orda mal gibi baktı bana. Jpeg, psd yapamadan elimden kaydı gitti piçler. Pes etmedim phtoshopla devam ettim. Evde kendime çok güzel bi köşe buldum, tam dış kapıyla mutfak kapısının arasındaki yerde güzel bi sinerji yakaladım. Orda mal gibi durup kafamı yukarı kaldırıp ellerimle gözüme bastırınca iyi fikirler geliyo bence. Her neyse sabahta okula gittim, çıktı alıcam kırtasiye kapalıydı. Sınıfta tekrar illustrate yüklemeye çalıştım, yok olmadı. Haricide işler vardı kendisi cortladı. Illustratordeki işlerin çözümünü bulmuştuk ki, ESKİZLERİN LAFI EDİLMEDİ. :') yeminle böyleyim hayata. Bi de alttaki video çok komik lan aslında.

17 Kasım 2011 Perşembe

insan değilsiniz

Allah belasını versin lan. Yine izledim. Ne olurdu filmin sonunu değiştirseydiniz bi kerede! NOLURDU OLUM :'(  bak saat olmuş 3 buçuk çocuğun yarın dersi var. Ölümümü hızlandırdım lan kendi kendime. Nerden dedim bi daha izlicem diye. Bu adam ibneyi oynasa yine ağlarım yeminle :'(

16 Kasım 2011 Çarşamba

az önce de mantarı yaktım ek olarak (başlık en son okunacak)

Bugün ölsem yeri ha! Hiç tartışmam tamam abi al beni derim. Ne güzel tam saatinde uyandım gittim otobüsümü bekledim. Sonra gelen otobüse binerken elim kart basmaya gitmedi "lan" dedim, sonra bastım ama. Her zaman gerildiğim o istanbul yoluna dönme yerinde ilk defa gerilmemiştim, piç döndü. Haddi değildi ama döndü işte eskişehir yoluydu aslında. Yine eski günlerdeki gibi 5-6 kişi inip eskişehir yolu otobüsü bekledik. Baya bekledim ben :') Sonra şans ki beytepe otobüsü geldi. Eski mekanımın tanıdık simalarını gördüm hüzün bastım. Sonracıma fakültemde indim 2-3 insanla konuşarak derse geç kalmamış ucu ucuna yetişmiş biri olarak merdivenleri çıktım. DERS YOKMUŞ LA! :') Naptım yine çömdüm bilgisayarda takıldım. Hayali arkadaşım tuğçenin kızılaya gitmesini bekledim. Otostop çektim. Herkesin 100.yıla gidesi tutmuş. Bi tanesine abi neden lan neden 100.yıla gidiyosun neresi lan orası demek istedim. Sonra bi fındık faresinin arabasında kızılaya ulaştım. Neşelenmek için marketlere gittim. Her zaman oyun aldığım Bruno'nun mekanı kapandığı için bknz. circop gittim elin adamından oyun aldım. Bruno'nun yeni mekanı nerde lan bilen duyan varsa bana bi desin allaşgınıza. Hani baya burnu var ekekekh. Sims3 ek paketi aldım diye gidip stuff almışım zaten. Bruno olsa öyle mi olurdu. 3 tane yer paspası için 2 dvd harcamışınız lan hayvanlar. Allam öliyim de kurtulıyım. Hadi bay ya.
*hayali arkadaşım tuğçe brunoyu googleda arıyo lan öyle böyle bi hal değil yani.

14 Kasım 2011 Pazartesi

atıyosan at abi giriyorum ben senaryo gereği

Odamda boya kokusuyla yavaş bi ölüme terkettim kendimi. Zaten 2 gündür yaşadıklarım bana fazla. Bankadan 50 lira çekip 48 liranın malzeme ve fotoğraf baskısına gitmesiyle ve yine bir 2 lirayla yüzleşmeyle hayat bitmişti zaten. Sonra bi nevi dolabımız kaçırıldı. Sanırım. Bu şekilde düşünmek daha heycan verici. Haftasonumdan ödün verdim ve fakülteye gittim. Dedim taam la taam hadi lan taam dedim kasıyım az şu işi dedim. Sen git bak ki dolap bomboş.Şöyle güldüm :) dolabın içine. Ne çalıyonuz lan?! İlk yıllarımda 5.5tl ye aldıgımı söyleyip hava attıgım talensim, 3 yıldır derse girmenin nasip olmadığı teknik çizim için aldığım T cetvelim, elbet lazım olur kağıtlarımız hep gitti. Aynı sınıftaki bi kızın işlerinin çalıntı olduğunu nasıl 30 yıl sonra da olsa ispat etmeye kararlıysam bu çalanı da 30 yıl sonra da bulsam dalıcam. PAZAR GÜNÜMÜ YAKTIN. Neyse ki 48 lirama guaj boya da almıştım. Ona da kuş yemi kadar koymuşlar boyayı sıçtığım. Bitti lan! İşte en büyük mutluluğum geçen bi Çinli yardık biz. Gözlerime inanamadım. Ne dedimde hatırlamıyorum yarıldı lan! Herif Çinli olum! Şoka girdik zaten yarılıyo lan herif oha yarılıyoo laaannn. Ok hadi bay.
*çalınmamış lan. hoca boşaltmış.

2 Kasım 2011 Çarşamba

hoş değil

Sabahın 6 buçuğunda elimde şirin baba pipisi kıvamında bir bereyle oturuyorum. Neden mi? Çünkü benim s.kik beynim dedi ki dur lan bi bere öriyim. İp buldu, şiş buldu. Gecenin bi yarısı internette nasıl başlanır nasıl bitirilir ne nerden nereye sokulur videoları izledi tabi ki de örgüyle ilgili. O güzel boş vaktini uyumak varken s.k gibi bi bereyi yaparak geçirdi. Ve elimizde kafam kadar ponponlu şirin baba pipisi. Aklıma sokıyım. Her lanet gün takıcam lan bunu. Kafamda kokana kadar çıkarmıcam!