19 Aralık 2011 Pazartesi

sebebim sensin (gökhan özen)

Her zaman dediğim gibi "çok az kaldı". Bi insan ara tatilini bu kadar iple çekmemeli ama çok sosyal planlarım var. Ama kötü olan şu ki artık okula gitmek için sebep yaratamıyorum.

Bugün sırf telefonuma yeni melodiler attım diye geldim. Evde olsam biri arasa hemen sessize alıyorum çünkü. Ama şimdi okulda olunca telefonu duyucam sonra çantamdan laptopımdan geçip cebime ulaşıcam o sırada baya bi çalmış olcak zaten. Çin halk müziği gibi bişey çalıyo lan bi de duysan mehter marşı.

Geçen hafta 3 gün gittim. Çünkü telefonumda 3gün okumalık manga vardı. Cuma gününe bitmişti (salı günü dersim yok açıklayıcı olmam gerekirse). O günde estetik ve sanat felsefesi sınavım vardı giremedim! Çalışmamış olabilirim ama sebebim olsa giderdim!

Ondan önceki hafta daha zorluydu. Tek hatırladığım yeni bi çorap almıştım. Giyer giderim dedim gittim.

Ya bundan sonrası!! Bu hafta yeni melodilerimle atlatırım ama sonraki 2 hafta!

Bari Gökçek bi üstgeçit daha yaptırsa ne biliyim bi yerlere daha çeşmeli fıskiyeli havuzlar yaptırsa, aa bi göriyim lan yolda desem de gitsem okula! Sen seviyosun böyle şeyleri, okusan beni kırmazsın aslında ;)

*Şimdi dersteyim de hoca ekrandaki 3-5 renkli noktaya "Evet GÖRDÜĞÜNÜZ gibi sanatçı burda bir HALK KONSERİ afişi yapmış" dedi. HOCAM BEN GÖRMÜYOM. Bırakıyom okulu.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder