31 Aralık 2011 Cumartesi

olur mu lan olur mu? olurunu söyleyin!


Bunlarla uğraşıyorum şu an. Burda bi tane de elimde 7-8 tane var. Son artık beynimi şöyle bi sıkıp sallayınca çıkanlar. İllustatorü de kapatamıyorum lan. Valla intahar edicem ha! Çarşamba gününe kadar laptopı hiç kapatamam bi kapatırsam hiç iş falan kalmıcak. Anca "djaoısjd.jpeg" lerle idare edicem. İntahar edicem ha!

18 yorum :

 1. sakın haa...:)) daha bize lazımsın.. sensiz bir dünya düşünemiyorum..şimdi derin bir nefes al sonra git en sevmediğin şeyi kır..sonra da şöyle güzel bir şey iç...:))
  yeni yılda herşey gönlünce olsun..

  YanıtlaSil
 2. Dünyaya ne eksim ne artım var arada bir tuvalete çıkmak dışında o yüzden düşünmek zor olmaz. Ama teşekkür ederim :D
  Şu an daha sakinim, ilgilenmemeye karar verdim!

  YanıtlaSil
 3. Ohoy, geçmiş ola

  Bu tasarımın oyun dünyasıyla bi alakası var herhalde di mi?

  YanıtlaSil
 4. Evet evet atari 2600 joystick kendisi. Aslında bu konuyla ilgili bi açıklamam var yapıyorum şu an. Hiç minimalist çalışmamıştım ben. Minimalist işleri de hep sevmişimdir. Bilmiyorum bunu ne kadar doğru yaptım ama. Anladığım kadarıyla da bu işlerde bilen kişinin anlaması önemli. Minimalist film afişlerine baktığında o filmi izlemediysen ya da bi fikrin yoksa anlamıyosun. Ben böyle bi şey çıkardım ve dedim 80ler 90lar başları ateri oynayanlar bunu görünce tanır. Tanımazsa sıçtım zaten. Öyle.

  YanıtlaSil
 5. Ha, markasını modelini bilmem de joystick olduğunu o vakitlerde atari oynamayanlar bile anlar bence (ben en fazla 2 kere falan joystickli oyun oynadım sanırım).

  Minimalizmden pek anlamam, sevmem de. Ama belki düğmeler de az biraz derinlik olsa daha iyi olabilir; bi de belki boş yerler daha az olsa. Kendi göz zevkime göre yorum yapayım dedim.

  YanıtlaSil
 6. Çok iyi oldu yorumun ihtiyacım var zaten. O zaman diğer yaptıklarımdan da 2 tanesini yüklüyorum. Biraz daha farklı dediğin doluluk-boşluk oranları daha dengeli belki bilemedim.

  YanıtlaSil
 7. intihar ediceksen akşamdan haber ver olm sora sbh durakta bekleme olayları biliyosun bide sarı iyidir bence

  YanıtlaSil
 8. he leke açısından bi pıt yukarı çekilmesi kafidir bence

  YanıtlaSil
 9. Her koşulda mesaj atarım biliyosun. Sesin soluğun çıktığına göre piyangoda vurmadı lan demek. YİNE Mİ BIRAKAMIYOZ OKULU?!
  He ben sana pazartesi hepsini göstercem fikir ver bana. Sen de yap artık.

  YanıtlaSil
 10. lan bakmadımki daha hiçbi bilete 4 olasılığım var yani :D hatta biletleri birbiriylede karşılaştrmadım belki birbirinin çeyreği çıkanlar olabilir yani hala okulu bırakma ümidimiz var

  YanıtlaSil
 11. OLM PAZARTESİ GELMEDEN HALLETSEN LAN :')

  YanıtlaSil
 12. Sonradan yüklediklerin çok daha iyiymiş. Birincide ben joystick alet dümdüz bişey sanmıştım, meğer derinlik varmış (yani var di mi?); aletin içini boyayınca daha bi anlaşılır geldi.

  Renk olarak da aletin mavi olduğu resim (mavi/mavi-gri teknolojiyi alet edevatı daha çok çağrıştırdığından) daha iyi gibi.

  YanıtlaSil
 13. Ha, varmış derinlik. Resmini aratınca gördüm. Belki bi de joystick ile kutunun üst yüzeyindeki dövmeyi çevreleyen çembersel olguyu çizsen yine böyle minimalistimsi şekilde iyi olabilir. Hem o boşluk gider hem de derinliği daha kolay görürüz falan.

  YanıtlaSil
 14. Demek istediğim şey şuydu: http://i.imgur.com/QUJcS.png

  YanıtlaSil
 15. Aslında bu da yattı kafama öyle de deniyim ben. Fikirler için teşekkür ettim!

  YanıtlaSil
 16. biraz da ilustreytır ve fotoşopu nasıl öğrendiğinizden bahseder misiniz burcu hanım...

  dardayım!

  YanıtlaSil
 17. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 18. Bi an "ekin" i görünce hep okuldaki hoca yorum yaptı sandım, gerildim.
  Her neyse, bizim oralarda ilustreytırı ve fotoşopu ve benzerlerini açıyolar, bak çocuğum bu çizer, bu siler, bu keser ve projeniz de bu diyolar. Sonra sen de aa bu neymiş, bu ne yapıyomuş acaba diyerek öğrenmeye başlıyosun. Başka türlüsünü bilmiyorum.

  YanıtlaSil