2 Ağustos 2011 Salı

Coca colanin drami

Merhaba bu yaz gunlerinde sokakta su icerken ayiplanma dönemi! Bana tutuyon orucunu anasini tasiyim. Sana saygim yok diye dusunuyosun ama o suyu icmezsem kendime saygim kalmaz bi kere. Manyak misin ki sen? Akli basinda olaniniz da var ama kaptirmissinuz kendinizi bi sevdaya. Ama suyuma dokunmayin! SABAHTA ALARM KURUN KALKIN LAN! Davul mu kaldi olum artik hangi devirdeyiz? Hersey bi gurultu bi herkese duyurma cabasi bee!

3 yorum :

 1. davul bitti çok şükür, çünkü davul çalmayan da sürekli kapıya gelip dileniyo 'çaldım ben' diyo, çaldıysan daha beter lan!

  YanıtlaSil
 2. Doğru aslında oruç biraz da bu demek ''Sabır ''.Her şeye sabredeceksin.
  Davul konusunda da gülmeden edemiyorum.Yakında orucun devri de kapanır mı acaba ?
  Oruç mu ? Hangi devirdeyiz oluum ?
  Ama ama orucuma dokunmayın !

  YanıtlaSil
 3. Ben de sigara içerken bu tip bakışlara rastlıyorum. Aslında 2-3 yıla kadar "ulan içmiyim yahu yolda da nolcak sanki" derdim de şimdilerde çok da fifi. Hatta piçliğine su içerken falan sesli sesli, "ohh bee dünya varmış" gibi çıkışlarda bulunuyorum, pipileri şişsin amk askdjghlaksdjhg.
  Hayır yani be mınakoduum, oruç tutarken yukardan sana sokakta canını çektircek şeyleri içmeyen/yemeyen insanların vaati mi veriliyo? Keyfimi senin dini inançlarına göre şekillendirmek zorunda mıyım? Hiç.

  YanıtlaSil