4 Mayıs 2011 Çarşamba

kağıt odaklı sonuca varamayan bi olayın yazısı bu

Storyboard procesi için canson ossun schöller ossun kağıt aramaya çıktık bisikletle yine tabiğki. Bayaa böyle eryaman turu yapıldı kırtasiye bulma amaçlı. Yağmur yağıyodu bi de. Sonra büfeden bişeyler alıp bi yere çömdük. Lafa dalıp asıl amacımızı unuttuk hava kararmışken farkettik kalktık hemen. Yağmur durmuştu ama tabi yola çıkar çıkmaz evrenin genel olarak bize takındığı tavır itibariyle tekrar başladı. Delicesine etraf aydınlatan şimşekler sırasında çok feci çıtırdayan bi trafonun yanından geçerken ki gerilimi anlatamam şu an.

Neyse "center" a ulaştık. Tabi ki de daha 50ye 70 kavramına yeni geçiş yapan kırtasiye cephesinde aradığımız kağıtlara ait hiç bi şey yoktu. Normal çizim kağıdı almakla yetindik. Ama orda mahsur kaldık bi süre ço ilginç liseli adamlarla. Kıyamet senaryolarının hiç biri orda gerçekleşmemeli gerçekten!

Yağmur böyle çok az bi azaldı hemen atladık bisiklete evlere doğru. Çok güzeldi lan. Hevesime mani olamadım o sıralar. Böyle amerikan filmlerinde evden bisiklete atlayıp kolejine giden sırt çantalı genşler olmuştuk bi anda.

Arkadaşla yol ayrımına gelince artık tek korkum bizim insan yiyen köpekler oldu. Ama ne şans ki çöpçül olanlarla karşılaştım. Hatta bi tanesi peşimde geliyodu böyle, karşıdan gelen bi amca köpekten korktugumu ya da kaçtıgımı düşünmüş olucak ki doğa üstü sesler çıkardı. O an amcadan korkup eve kaçtım zaten.

4 yorum :