10 Şubat 2011 Perşembe

çok mutsuzum daha fazla devam edemicem

Hobi olarak kapıda kalmaya devam ediyoruz. Siz de yapın lan. Bu seferkinde kapıyı alt üst kitledik sonra çantaya attım anahtarı. Dönüşte otobüsten inince bi baktım çantaya anahtar sesi yok. İnatla taktıgım annemin üniversite çantalarında türkün gücünü gösterip yırtıp gitmiş. Tak 50 lira saydık adama. Ilık biraya verdiğimiz 6 liranın acısını yaşarken çok pis koydu.

8 yorum :

 1. Sayenizde eve çıkmak istiyorum.
  Bu nasıl kepaze ama eğlenceli hayattır.
  hohoyt.

  YanıtlaSil
 2. Bizde de o hobi vardı bi dönem. Ama bir kez olsun çilingir çağırmadık, hatta öyle ki kola şişesiyle kapı açma taktiği bile bulduk:)

  YanıtlaSil
 3. Bazen korkunç ama. Mesela az önce arkadaşım suratıma bakarak dalmış bi şekilde 'sevdan bir ateş'i söyledi. Uzaklaştım.

  YanıtlaSil
 4. O taktiği bi kagıda çizip şaapsana sen bi alıyım onu. Çünkü çilingirciyle hangi bölümde okuyonnuz gençler muhabbeti hiç gitmiyo.

  YanıtlaSil
 5. http://img541.imageshack.us/i/ablon.jpg/
  Fotoda belirttiğim bölümü kes. Yaklaşık 20-25 cm eninde kıvrımlı, dikdörtgen bi şekil olucak elinde. Bunu kapının dili diye tabir ettiğimiz içeri girip çıkan (bi kapı bu kadar seksi anlatılır) bölümünün denk geldiği yerin 10 cm üstüne doğru sok. Ama iyice girdiğinden emin ol:) sonra aşağı doğru çek. Bazı kapılarda (bizimkinde değil ama karşı komşuda işe yarıyo) direk kapı dilini olduğu yere sokunca da oluyo. Kartla açma taktiği gibi ama kola şişesi daha esnek olduğundan daha kolay girip çıkıyo. Öyle işte:D

  YanıtlaSil
 6. pdoasjkda,üğpsodkaispdokasdpioaksdpasodk oha çizmiş .D

  YanıtlaSil