10 Aralık 2010 Cuma

Mendilci çocuk.

Neggadar özensiz ve takipsiz bi blog yarattım lan ben böyle!
Ama şunu da eklemeden geçemicem.
Dün tunalıdan kızılaya doğru yürüyoruz akşam. Mendilci çocuk çekmiş çekmiş geldi Batu'ya sataşıyo. Mendil alsağa lağ örrospüğ çoccuu dedi bi. Sonra bi sürü küfür etmeye başladı. Ben de çok burjuvazi bi şekilde aa a lütfen dedim. Ne lütfeni lağ örrospüğ dedi.
O çocuğun ayık halini bulup alnından öpücem tutup bi de yemeğe çıkarıcam! Hayatımızın en güzel 2 gününü yaşattı bize. Her cümlenin sonuna örrospüğ koyyoruz. Bknz. -Günaydın. -Ne günnaydını lağ örrospuğ :G.
Bilmeyenler için :G --> Git ören lağ örrospüğ :G

2 Aralık 2010 Perşembe

Zift.

Geçen yıl ki aynı kadro yine göya bi diyetin içindeyiz. Okuldaki yemeklerden sıkıldığımızdan da bi nevi gidip salata alıyoruz 3 kişi çömüp yiyoruz. Yine bi gün diye başlayasım var, neyse yedik bitirdik yan masa da 1 tane bittiyle bitmedi arasında biteyazıcak ama bu eylemi gerçekleştiricek kimsesi olmayan profiterol vardı. Nasıl baktık baktık. "Olum hem de 3 kaşık var lan!" deyince bi yarıldık. İşte biz aslında böyle boktan şeylere gülüyoruz ve diğer masaların tepkisini çekiyoruz. Aslında bi bok konuştuğumuz yok. Dün da 1 saat boyunca ölünce götnden içtiğin sigaraların zifti akıyomuş muhabbettiyle çok uzun süre oyalandık ama etkisi 2 3 ay sürücek biliyoruz.