30 Nisan 2010 Cuma

profest günlüğü

çimlere yatırmıyonuz ya. dün yattık hep battaniye yoktu. bugun battaniye de aldık ama yatırmıyonuz. kimliği yok diye böyle mi davranılmalı ha? dedikodu yapıyoz salak hibnetor diye güvenlik görevlisiylen ilgili. gitmiyo hiç. dün amet vardı ama yine de eğlenmiştik çimlerde. bugun yatırmadıgınzdan eglenemiyoz. yorgunduk az biraz kaldırıyonuz. alkol var mı diyonuz bi de. beycafede gay vardı ben istiyodum batu aldı arkadaşlar. suç mu allesen ben istiyodum bana burcu dedi hehe selam :) sonra gittiler bulamıyoz şu an. bulamıyoz demişken sımaçör vardı dünden kalma istiyom onu hep. dedi ki bize kombineciler sizi hehe dedi bide sımaçörüm ben hehe dedi ama inanmadık ki. hep oynadık voleybol ama amet bozdu hep. sonra tur attınız da bulamazsınız ki bankamatiğe yattık cam buharlaştı nefesten. şafak kusmuş hep pantolonuna. uykulu vardı bugun çük gibi kız yapmış kendine. tuçe dedi ki ço estetik öpüşüyolar. ama kız bi kere iğrenç gitmez. yarın gelmicem gerekirse.kombinem var ama gitmem ço zenginiz biz hep arkadaş grubunca. hep arabamız var ama ikarus tercih ediyoz.

27 Nisan 2010 Salı

adsız not defteri

TUVALET KAGIDI
diş fırça
macun
tişört
pantolon
don
çorap
kahve
çorba
bardak
foto mak
krem
agrı kesici
orkid
form
PIJAMA

3 gün aramayın artık.

22 Nisan 2010 Perşembe

allahsızlar

Olum şunlarla çalışıyorum lan. İnsan demez mi git monami al da yap! Unuttum hep şerefsiz seni gidi. Kardeşimin bi torbaya tıkılmış paramparça ve bekareti çoktan bozulmuş pastellerini kullanıyorum. Hepsinin kagıtlarını da çıkarmış hangisi kaliteli hangisi değil anlamıyorum. Ne kalitesi olum! Şu hale bak :(  Yıprandım lan. Fotoğraftan peyzaj çalışmak nedir bilir misin? İyi ki gitmedik desen 2 nin kısır gününe. Diyetteyim allahsız. Gidilir mi lan? Bende o kadar irade olsa bugünkü alman pastasını yemezdim. Rejimdeyim arkadaşlar her dakika biraz daha zayıflıyorum. Okulun yasak ormanına girdim ben. Yüürüyüş olsun diye değildi ama girdim yürüyüş oldu.

turk forum> +18 korku hikayeleri

Alt Başlık> Ezan okunurken müzik dinleyen köpek kız.
bu kız bizim sınıfta lan!

16 Nisan 2010 Cuma

9 Nisan 2010 Cuma

yuva!ocak!hestia...

kumpir yedim kıllandım
parmak gördüm darlandım
sen böğrüme sıçtın ama
ben yine de yollandım

telefonu rafa kaldırmalı
bu işi baştan sonlandırmalı
yerim kadar şarabım var
gitmemesiydi

kadir kıymet sorsana
eller yaprak sarsana
buram buram yazsana
biraz benimkini kaldırsana

hadım olduk hazmettik
kadın olduk azmettik
kolayı soğuk içsene
sonu bağlayamamdı

biter deyip kestirme
şu perdeyi estirme
penisini kestirme
yeter olum bezdirme

yumurta mı o sahandaki
gider mi hiç cebindeki
şo pisin neyini içiyong
sen gördün mü kafamdaki
"herşey oluruna" aslolan der ki

*yazıyoruz babaağ*

8 Nisan 2010 Perşembe

ok

Çok ders çalıştım bugün. Hep sanat tarihi hep. Kafayı yicem  her yer not dolu falan ama sıkıyorum şu an. Daha dersin başına oturur oturmaz çubuk krakerle oynaşmamdı biraz. Gitmiyo lan allah belanı versin. Hades demeter falan güzeldi ama bu kapcıklar frizler triglifler stylobatlar... 3 nokta koydurttu bana namussuz. Bi de bugun hep ortasonculuk oynadık. Telefonumu yürütüp yersiz yersiz küfretmeme sebep oldular.Bi de kolaj amaçlı bi dergiden gerard butler çaldım olsun YSO omonogoyim. Bi de bedül şu kuş gibiyim dedikten sonra kuştan korktu. Bi de bi ayakkabısız laağn diye bi espri yaptı da ırkçı söylemler içerdiği için söylemem. Neyse daha yolun başındayım ilk sayfadayım. Kendi notlarım dururken aslının notlardan çalışmaktayım. Bu da çalışmaktan yırtmak için yazdığım bi blogtu. Arka fonda da pride&prejudice soundtrackleri çalıyo. Sanat tarihine iyi gidiyo oooohg. Bi de bizi arayan 2 tane teyze var biri sabahları cemileyi diğeri de akşamları zübeydeyi soruyo. Her zaman mı olur lan! Allasen yapmayın çocuklar velinize söylicem!

evcilik

Bugün komşuya gittim. Adı tuğçe. Gel kız şu meşhur kısırından yap dedi. Kısıramadım.
Bindim otobüse yol bilmem. Şoför bende bilmem dedi. Yanımdaki amcaya dedim "amca 4üncü etap". Amca dedi "Ohoo daha 1 var 2 var 3 var.". Garantisi yoktu amcanın. Onun amacı başkaydı. 4üncü etapa gelsek haber bile vermiycekti kimbilir. Ama indi 2de.Koklayarak buldum yolumu.

Öyle bi gündü ki bugün kısır tarifinin erkek bir bireyce telefona mesaj olarak atıldığı, krema tarifinin peçeteye yazıldığı bi gündü bugün.
Maydonoz yok dediler marul koydum. Pul biber yok dediler kurutulmuşunu koydum. Nar ekşisi yok dediler almaya gittim yokmuş. Sonra dediler suyunu çok koymuş. Kafiye değildi maksadım. Ben elimden geleni yaptım sorumluluk bendeydi arkadaşlar ama bütün suç Tuçe'nin.
Tencere dibine ortak olacağını bilemedim. Sanki hepsi benimmiş gibiydi. Bütün bütün attığın yumurta hep ağzıma geldi aslında ondan hep keyifsiz yedim ben. Bütün bütün attı bütün bütün. Topakta oldu. Gitmez ama sürdürüyorum şu aralık dolsun diye. Aralık demişken dolaba sıkışmışların günüydü bugün. Dolaba sıkışmış bacakların. Aslı da ıstırdı bi tane o durumdan. Hep güldük hep. Dolmadı hala okumayın buraları tamam çocuklar dağılabilirsiniz. Allasen dağılın.
Kısır benimdi arkadaşlar. Dedim nasıl olmuş. Dedi ço ıslak. Dedim git kapıyı sik o zaman. Çok pis görünüyo lan tabak! Altında şey yemiştik altında değilde bi öncesinde, köri soslu tavuk. Mantarına kadar yedim öyle böyle güzeldi. Ço güzel gibi bişeydi. Tasarımcılık var kanımızda bi nevi kalpli yapıcam dedim. Kolay şekil alıyo namussuz. Sincan sitayl bi tasarımcı oldum şu kalp şeklinde kısırla. İçinde nar ekşisi yok.

Tuçe pastası. İyi hoş güzel. Günü kurtardı ama şekilsizdi. Şekillisi pazara gibi belki. Bunun tarifi peçetedeydi. Öyle bi pastaydı bu.Yazamıyorum bay.

6 Nisan 2010 Salı

evden zenit çıktı!


görgüsüzlük değil değil! bu konuyu karıştırırken netten, annem dedi e bizde de var zenit! oha! netten siparişi düşünürken ben bak sen işe. Hemen çıkarttırdım. Ama bozuk. Bozuk değilmişte çekmiyomuş (?) Bi ara baktırtıcam nedir meselesi? Sonra ordan burdan kurcalar çözmeye çalışırım. Bilmiyorum iyi bi model mi ama anısı var lan! Bebeklik fotoğraflarım hep bu makineyle.

çoggayıboldu

Bugün sırf şu görüntü için kalmışım gibi evde. Sabah okula gitmek için kalkma çabalarım yanıt vermedi. Gitmemek zorundaydım çünkü eğer gidersem 4 saat boyunca ayakta kalıp çizim yapmam ço zor olucaktı. Modelimizden özür diliyorum. Kendisi çogassas çünkü. Canım (A). 2 tane film izleme girişimim oldu netten. Komikli bişeyler olsun dedim hasta halimle az mutlu olayım. Google arattım yazdım "dogma".uzun zamandır izlemek istiyodum ama hala izlemek istiyorum.google yine yamuk yaptı bana. o kadar Dogma izle
Dogma izle Film izle,Dogma izle Online izle,Dogma izle fragman,Dogma izle Fragman izle,Dogma izle Filmler diye yazdı paranoyak! bi tanesini de açmadı. Sonra vasat altı bi film izledim. Kesmedi hastalıklı ruhiyatımı. mutfaga yöneldim. cici bebe buldum çekmecede. üstüne süt döküp bu hal bişeyler yaptım. kitabın üstünde olması kasıtlı yarattığım bi parodi değil de. parodiyi de çok kasıtlı olarak kullanmadım zaten. o an o ortam uygun oldu kase için ve orada olması gerektiği için oradaydı. gitmez. yiyorum şimdi bunu başka bi etkinlik bulana kadar.

bugün bi film izledim

yok 2 film izledim ama ele alıcağım film bi tane. kepslok sorunsalım var. yazarken zorlanıyorum.
filmin adı sonbahar rüzgarları. ki film boyu çalan şarkı da o zaten. en mutlu anlarda bile o çaldı.
Google görselleri yordum ama aradığımı bulamadım. Şöyle bir karışıkla konuya gireyim dedim. Film öyle bi garip öyle bi garip ki ilk 5 dk'da türkanla ediz tanıştı sevgili oldu evlenme kararı aldı ve ayrıldı.  Ço sürükleyici. Bi ara kafayı çevirsen kaçıcak resmen konu. benim amacım asansör görevlisi zencinin fotografını bulmaktı. google da sonbahar rüzgarları oyuncular zenci falan yazınca direk ço ayıp şeyler çıkıyo. BAKMAYIN. oysa ki o asansör kapısını açarken ne kadar mutluydu. içerde tek başına olsa  da müşterisinin karşısına mutlu çıktı. içerde dönen muabbetlere hep gülümsedi. konuşmadı ama iyi günler hesabına kafasını eğdi memnuniyetle falan. sonra inenlerin arkasından baktı hep. kamera da anladı sevimliliği huzuru görüntüden kopmadı. tek iş yapan oydu bu filmde :( bi görselini koyar insan!

5 Nisan 2010 Pazartesi

gereksiz

Yarın ki tem.san. dersi için yaptığım projenin ilk ve son aşamasını koyuyorum. YADIRGAMAYIN!
agagagagagagfgfafaf ço feci laan! düğüne gidiyook!
ben böyle değilim. gerekirse yarın rötşularız!
gitmedi lan farkındayım :( kuru boyam kötü.

gengsta! saçım kokuyo.

4 Nisan 2010 Pazar

giderayak

Lise 2 deyken dershanede dersteyim. Fizik mi ne ders. Telefonum sessizde ama annem arıyo. Açmadım ısrarla  3 4 kere aradı. Hocadan izin alıp çıktım sınıftan. Açtım telefonu. "Noldu" dedim. Annem büyük bi helecanla "mantı yaptım  erkenden gel eve".

fak dı sistım

var ya şu aile kurumuna kafam girsin. akraba ilişkisine kolum, baba söylemlerine bacağım, kardeş cinnetine götüm girsin!

bugün bunu gördüm

televizyonu açtım. direk trt 1 çıktı. şarkılı program var. sağ alt köşeye baktım. ferhat göçer ile. gördüğüm en orjinal isim. izlerken düşündüren cinsten hani. benim izleyicim kendi boşluklarını doldurur diyo adam! Sen ki annelerin göz bebeği ferhat göçer... özür dilerim ama aklıma ilk gelen: ferhat göçer ile git kapıyı sik.

çayldhud

Ben ne dinlediysem 7 yaşıma kadar dinlemişim bunu farkettim. Amma kaliteli bebeymişim. Evde 3 tane kaset dolanırdı bizim. Biri cem karaca biri barış manço biri de grup vitamin. Babamın gözüsü bi tane de siyah bi teyp vardı. Yolda giderken de -yaklaşık 4 yaşıma kadar da bmw'miz vardı- onda dinlerdim. Arabada genelde grup vitamin çalardı ama. Onların bi şarkısı vardı hep korkardım. 4 yaşlarımda sıklıkla dinlediğimi hatırlıyorum. Sözlerinde bi teyze varmış başı örtülüymüş arkası dönkmüş omzuna dokunmuş arkasını dönünce bi de bakmış ayıymış vs tarzı bi hikaye. Bulamıyorum lan hiç neydi o şarkı. Yoksa tamamen benim uydurmam mı? Yoo. Neyse işte sonra taşındık çok kere. Tv ile tanıştım 7 yaşlarımda. Eve yeni alınmadı tabi ama benim o zamanlar da aram yokmuş demek ki. Haa şu nedenle olabilir o yaşlarda kendime ait bi odam yoktu. Ulu orta müzik işi bana göre değil. Neyse tiviyle tanışınca atilla taşla tanıştım. Tabi ham çökelek bi de. Ondan sonrada iş çığrından çıktı. Ettiniz müzik zevkime. Ben benlikten çıktım. Serdar ortaça kadar uzadı bu iş. O teyp de yok zaten en son taşınmamızda kayboldu sanırım. Aman sanki kaybolmayan mı kaldı. Ya da attılar kıymetliyi. Bilemiyorum. Kasetler desen hiç sorma. Bozuk bi tane beatles var duyulmuyo bile. Ha bi de TARIK.

3 Nisan 2010 Cumartesi

düştü aklıma


Duruyodum. Bi anda ross mathews dedim. Aslında telaffuzda bu şekilde demedim tabi ama. Ben yazarken google düzeltti zaten. Jay Leno da mı ne görmüştüm heralde bu herifi. Şu sese baksana. Mesela her gün evde dolanıyo bu. Su getirsene falan diye bağırıyo mutfağa. Ço ilginç ya. Çizim yaparken arka fonda hep bunu dinlicem. Mal gibi oldum coldplay dinlemekten. Normalde dinlemezdim yalnız. Konu değişiyo. Bay.

İşte bütün mesele bu

Büyütüp bakmanızı istemiyorum. Bu durum yüzünden daha fazla rencide olmakta istemiyorum. Mağdurum arkadaşlar. Ama suç benim mi? Kalmamış babamda başka çorap. Bunu buldum güç bela. Alla belamı versin. Bi giydim fçört diye delindi bi anda. Baş parmağım, el orta parmağımdan büyük. Gelin bakın!
Tüm konsantıraslosyonumu bozuyo bu mesele. İşte bütün mesele. Aklım hep orda. Aklıma edin! Gelin edin! Önümde eskiz yapılmayı bekleyen  bi kağıt var. Ama ben nankörlük edip yine ayağımı düşünüyorum. Ev sobalı ev gibi kokuyo. Çizemiyorum zaten. Ten rengi kuru boyam yokmuş. Yanık tenli güzel bi esmer olarak çizicem kendimi mecbur. Yoksa istemezdim. Ten rengim olsa az biraz da pempe koyunca araya al işte ben! Yok ama. Cetvel de yok. Neden? Tüm mesele bu işte!

2 Nisan 2010 Cuma

dün bi film izledim

filmin zatımca özeti : ya dedi ne kadar. dedim otuz. ya dedi kapıda 20 yazıyo.
evet. yanlış anlaşılmak istemem. Film gerçekten güzeldi. Konusu bu tarz bi filmi ilk izledim. cnbc-e de gösterdi dün diye gereksizliğimi de koyayım ortaya. Yalnız şu görüntünün vasatlığı nedir ya? Ya abi bi kere ben tasarımcı olsam... Ya önce insan. copy paste afişler yapacaksanız? Hiç yagışmadı abiler.

arkadaşlar selam

Tek odalı köy evindeyim şu an. Hepimiz birbirimize sarıldık ama mecburi ısınma ihtiyaçlı.Işık kapalı. Bi laptopın ekran aydınlatması var. LAN GİDİP YATSANIZA İÇERİ 2 TANE YATAK VAR. Tv de açamıyoruz! Ölümcül Tuzak varmış lan tüüü babanın şarap çanağına! Şu sıkıntıma şu fotoğraf ortak olsun istiyorum----->
Büyütüpte bakmayın allasen.Orta iyi. Olum tipini. aggfaggfa. Hadi tamam bencilce davranıp doğuruyonuz. Yeni yeni bebeler falan.Aman da bici bücü. Ço  güzel maşallah oy çirkin falan. Ama bu ne? Ne bu yani? Allahınız yok mu doğurgan insanlık! Allah kesin var. Ama bu kadar da olmaz. Bu çocuk büyüyünce velisine ne dicek?
Bırak lan yazmıyorum! Dedim yavaş yavaş yazarım. Ya dedi harfler karışıyo. Bak şimdi hızlı yazınca haytanın yaptıgına---->  NE YAZDIHMI BİLMİYORUM AMA YİNEDIZAY EYIORUM kEpslok kapalı asLınDa ama iübY Üb ok bi küçük yaı oyp şerefsizin bilgisAyArı.