31 Mart 2010 Çarşamba

Dramımdı vol II.


Dedi kızlar kalkmış. Dedim gelceğinizi bilseydik gitmezdik işimiz yoktu. Onca saat el ense oturduk sonuçta ama üstüne alınma. Sana değil kardeşine. Aynısınız ama haberin yok. İz peşindeysek biraz da gizemi kalsın istemiyo değildik hani. Gittin oturdun hırkası vardı cüzdanı vardı. Görmedin mi ey allahsız? Bi hışım geldi aldı ama çok geçmeden duruldu. Sindi köşesine de izledi gizliden haberin yok.Masa onundu. Biz güldük diye de güldü hep haberimiz yok.Gazetenin reklamlı sayfasına karakter betimlemeleri yapıyoduk suçumuz bu mu? İçimiz kan ağlarken de güldüysek suç mu arkadaşlar? Ben sıradan gidiyoruz sanıyodum baskıya. Sıra yok deseydiniz ya arkadaşlar! Evde annem bi somon ekmek beklerken bende arada kaynar işimi görür giderdim. Allasen sen de ölme e mi hayırsız. Ne işin olur liseson eline siyah file takan kızla. Çanta arasından hep göründün. Ağzının sululuğuydu ama burnun daha suluydu. Musluğu yok ki kıstırasın. Dedi bu iyi mi? Dedim git kapıyı sik o zaman.

29 Mart 2010 Pazartesi

karnabahar ogreten

Fred çakmaktaş vardı ya hani. Heh.O düştü aklıma şu an. Sonra:
Frederic Joseph "Fred" Çakmaktaş ABCnin orjinal sitkom animasyonlu Taş Devri (çizgi film) inin hayali karakteridir. Onun eşi Wilma Çakmaktaş ve babası Çakıl Çakmaktaş. En iyi dostu kapı komşuları Barney Moloztaş ve hanımı Betty Moloztaş, oğulları Bamm-Bamm.

Joseph ne abi? Ya abi bi kere...Sonuçta benim çocukluğumdu. Geçmişini bilmeyen müslüman olamaz bi yerde. Buna izin mi vereceğiz allasen? babası çakıl takmaşşat bide. çakmaktaş yazdım aslında ben ama bilgisayarım onu uygun gördü düzeltmiyorum
Hani fred'in sakal yeri var ya. Ama sakalı yok. Dur konuya geliyorum. Hani biliyoruz aslında fredde sakal çıkıyo ama yerini belli etsek yeter demişler. kökü görünsün kafi. göster amcalara olsa yeterli. bide gıdısı var ama ayrıyetten bi çizgiye ihtiyaç duyulmamış ya hani. boyun bağlantısı görüntüyü vermiş ya bize.ama orda da sakal çıkma yeri belli hani.İşte bunların hepsi bana şafak sezer'i hatırlatıyo.

Üstüme gelmeyin dostlar.
Amaçsız sanmayın sakın şu foto diye. Yok sansanıza aslen. 2 günlük verimsizliğime tuz biber aradım sadece ben. Uykudan kalkmışım daha doğrusu koltuğa sızmışım çişim gelince irkildim. Mutfağa yöneldim bi kave yaptım  daha banyo yapcaktım çünkü sıradan koklanırım yoksa.Ketıl fokurdayana kadar etrafıma bakınıyodum ki masada muz gördüm. Sürüden koparma çabası sergileyemeden ben, bi tanesi kaldı elimde. Allla belanı versin. En küçüğü. Bi de kenardan açılınca muz göründü. Dönüşü olmayan yoldaydım bi nevi. Nimet dedim bulamayan dedim. Açtım ama aallaa belanı versin fokurdayana kadar bitti. Şu huzursuz anlarımın en küçük muzu bulması hem beni üzdü hem de bunu okuyan arkadaşımın masa altı seks hayatını.

fotoğraf görünmemiş.küççük bi muz vardı.ok. YOO GÖRÜNMÜŞ.

27 Mart 2010 Cumartesi

kamyorolopoliveredankamyorilesporonsüvenyakemyanşugekomtimal

başlığa sığmadı ---->kamyorolopoliveredankamyorilesporonsüvenyakemyanşugekomtimal
iyi dinlersek yalnız. Bu haldeyim o yanlış yazılmış başlığı görünce.


İglinç bilgi: İvoyu seslendiren adamın adı Beyti Engin.
Ayrıca: Milagros 'Mili' Esposito Di Carlo de Miranda / Cholito ya da Carlitos / Genç Rosario.

biz ne çok hata yapmışız meğer

Ölmemiş ya lan bu? Boşuna yıpranışımızmış. Üstüne kafa yormuştuk bu konunun. Siz unuttuysanız da ben unutmadım. Nerden estiyse az önce araştırdım. Ölmemiş. HEHE ::::) hadi hayat devam ediyo işimize bakabiliriz. Bi konuyu daha açıklığa kavuşturduğum için gururluyum.selam:)

kendi mekanından laf atacağına!

Aslı'nın kendi blogundan bizim bloglara sataşması üzerine gaza gelip hatta abartıp eskiz çalışmamı koydum. Sürekli böyle müdahale olacaksa? Blogumuzda şerefimizl de iş yapamayacaksak alın kollarımı! Battaniye dikkatleri üzrine çekmesin. Babamda bi tek eve giymelik tişörtlerim kaldıysa böyle hor mu görüleceğim. Bakkala bile gidilmelik tişört değil üstümdeki. Burda bakkal çok bi kaç tane getirmem lazım bakkalık tişört. Dışarı çıkmaya yüzüm yok allasen.

Dönüşmeye çalıştığım şey de bu. Gayet sürprizli bence. Aslı gibi 2 aşamalık değil ço şükür. Bi tek bunu yapmakla kalmıcam arkadaşlar öyle düşünüyosanız? Bu dönemin aslı ç.'u olmaya niyetliyim kıskançlık yaratacaksa?
Ev soğuk olunca karnım üşüdü. Kibar konuşuyorum. Battaniye kesmeyince ıccak bişeyler içiyim dedim. Çay da sevmiyorum beycafede olmadıkça. Her eve kayısı çayı taşıdığımdan mutfakta aradım buldum. Yaptım içiyorum ilk fotoğraftaki halimi devam ettirerek.
Eskizimi yaparken tivide de inside the actors studio vardı. Yeni başlarken yakaladım.Bakmıyodum alt yazılara sonra matt damon dediği an kalemi kağıdı bıraktım.Neden yapıyonuz ki? Bu benim ödevimdi sonuçta. Yapamazsam hocam velime ne dicek? Evde de böyle mi davranıyosun? Ayakkabıyla mı giriyosun? demezler mi? Şimdi ben bogyiyen suratımı mı çiziyim arkadaşlar allasen bi söyleyin şu adam varken tivide. ama çizdim. geleceğimdi bi nebze.

ahahaha hay alla iyiliğini vermesin şopar

Bugün işte gidiyoruz annemle otobüste. Kitap okuyorum.Evet okuyorum. Tek kulağımız da da müzik var. Bişey dedi duymadım. Bi daha dedi yine duymadım. Kulaklığı çıkardım. "Şu arkadaki çocuğun boynuna baksana" dedi. Bakındım ilginç bi olay göremedim. Yanlış mı anladım acaba diye bi daha sordum. Aynı cümleyi aynı soğukkanlılıkla kurdu. Meğersem Boyu 1.90 larda -ki bu evet ço uzun bi boy- bi genç otobüsün en arkasında ayakta duruyo. Kafası hafiften tavanı yaladığı için de boynunu eğmiş. Annemin dikkatini çekti ki bu. Annem öyle bi ilginç insan. Böyle şeyleri gerçekten dert edinebiliyo bazen. Görselliğiniz çok zorlanmasın diye gugıl görselleri zorladım. Uzun adam otobüs diye arattım ilk 8 sayfada çok vasat sonuçlar çıktı. Tall man bus diye arattım çünkü cümle olmadıkça ingilizceyle bi sorunum yok, yine vasat sonuçlar çıktı. Ama ingilizce bilen bu fotoğraflardan türkçe olanlara göre daha iyi sonuçlar çıktı. Yine de otobüste giden uzun boylu bi adamı çekmek kimsenin aklına gelmemiş. Garipsiyorum, icabında annemin ilgisini çekmişti.


heykelmiş bu hamburgta.temsilen olsa da bişeyler canlandı mı?

sık sık yazıyorum selamlar :)

Ben babama gidiyorum diyince laptopımı almıyorum sandı allahsızlar ama çaktırmadan devam ediyorum. Şu evde bilgisayar açılmaz ki lan zaten. 7 8 tane belgesel kanalı ve bi o kadar da film kanalı varken! Bi de ev bana kaldı şu an oooohhg.Kanal seçememekten cine5i açıp hülya koçyiğitli filmi izleyesim gelmediyse. Bi de ediz hun oynuyo tipini yidiğimin.Animaux'ta bedülün favori hayvanı var. Koala. tipsiz lan. sen ona dönüşsene.Oh çüş e2'de gerard butler var lan. YSO. olum tivi delisi olup çıkıcam neden yapıyonuz? Şarkı söylüyo :F ihihihihi diye gülüyom.ço güzel söylüyo ihihihih. Bu jay leno'yu sevmiyorum lan ben. Bırak allasen. eppek çene.

tulum-peyniri-kuflenme-baslamis

Aslı yatmıcaktın olum. Bugün o kadar kokuyon tulum peyniri gibi ekşice dedik bak adam ibreti alem diye showa çıkmış. Kokuyosak ne olmuş bak ben bunları yapabiliyorum ayağına. Tahir ile zühre olayına bittim hele ki. Vay anasını ya."Yani sen elmayı seviyorsun diye Elmanın da seni sevmesi şart mı? " ayıb olmuyo mu? Ço güzel şeyler söylüyo herif. Cıvık beyaz showu görünce üzülmüştüm de iyi oldu bu iş. Nolurdu lan şu adam gibi tutkulu yaşayabilseydim? Şimdi ben velime ne dicem? Aha başladı lan. aeo kib öptm seçose bay ahaha hadi ya.
reklamarasınot: ahahaagagagagag "bogyiyen" ne kadar güzel bi laftır! Okul kapandığı an ananemdeyim lan! Günaşırı duyarım ki orda.

26 Mart 2010 Cuma

duygu yüklüyüm akrostiş yazcam hep öyle yaparım

Anlamaz dedim o böyle işlerden
Şöyle bi giderdi çimlerden çimlerden
Issız adam gibiydi sesini duymazken
Konuşunca eridim o sese hepten
Otururdu dersten çok keyiften
Laf açılmaz gibi dururken
Masadan kesermiş sevdiğini
Unuttun mu eski yarini
Şırfıntı gibi geçerken yanından
Bakmadın kafanı alıpta karşıdan
Almış başını giderken
Sığdırmışlar bir fotoğrafa
Kalkmıştın oysa ki gider ayak
Istemezdik hiç böyle olsun
Dedin kapalı mı gözleri
Anlayamadılar seni
Ne istemiştin var bende

biraz susabilir misin?

Bugün aslı bi hayvanlık yaptı.biz de onu dışladık. Kızın suratına suratına çocuğun adını söyledi. Eskisiydi bi nevi. Bugün aslı cidden bi hayvanlık yapmış.

Selam

ay ben neler görüyorum ayol!

http://www.lastfm.com.tr/event/1390914+Bob+Dylan+Istanbul+Konseri

Şafak olum şuna bilet al albüm kalsın laaaan!!

25 Mart 2010 Perşembe

ağzımı düşürttün!

Serhat Ekşi 25/03/2010 - 17:18
BÜYÜK OYUN.. Osama=Obama.. Resimleri karşılaştırın.. İşte o zaman, neden son yıllarda Bin Ladin'in hiç görüntüsünün çıkmadığını anlayacaksınız.. Adam şu anda Başkanlık koltuğunda oturuyor.. Bütün dünya da bunu yiyor.. Üstüne bi de Nobel ödülü alıyor..

Oha lan senaryoya bak agagagaagahg

The Bourne Ultimatum


okurken çalsın diye koyduk açmayacaksan?

Böyle ekşınlı sahneler var mı yeaa!?! Çatılar da kovalamacalardan olsun balkondan balkona atlamalar olsun arabalı motorlu takipler olsun heyt bee! Hiç gözünü ayıramıyo lan insan! İlk 2sini izlemiştim de 3üncüye vakit olmamıştı. İzleyin izlettirin anacım. İzlemeyen kaldıysa. Bi de her hatundan da saçını keserken hoşlaşacaksan ben hep kendim kesiyom olum agagagaafafa. Filmi izlerken sırf atıştırma olsun diye nefret ettiğim şu dudak kurutan gofretlerden yedim. Hemde vanilyalı lan. Bipsen yenmez. O değil de ben başka şeyler demek için başlamıştım ama sonra unuttum. Filmin sonunda da ölmüyo jason! dhasdoıuahsdu. İzleyemen. Hep söyledim ki. Ben bu filme neden geriden geldim lan. Neyse bi de soundtrackini koydum onu da dinle işte güzel.
he bide bi afiş koyıyım yeaaa.
Ben bu adamı yso bu arada. Biliyon! Bulamıyo olum kim olduğun yazık günah değil mi? Bi de izle dedim diye direk bunu izliceksen bi bok anlayaman. İlkini izlesene bi sonra da diğerini. Ben gerçi unutmuşum izlerken hatırladım hep. bunun bi eski manitası vardı onu öldürdüler falan odıasdjaoısd anlatıom hep.
Lan bi de herif her sakata geldiğinde topalllamıyo mu ahauhaauha. Omzundan yaralansa yine topalllıyo lan. Filmlerin 3te 2 sinde hep topaldı. Bi de o çatıdan arabayla uçtugu sahnede hey allam sen adamı.Boş boş konuşuyom da şu an müziği upload ediyo onu beklediğimden elim boş durmasın dedim. Bi de film boyu önmde a4 ve 2b durdum hep çizdim hep. profilden burnunu yidiğimin. kız mevzusuna döneceksem yalnız? tutmuyonuz!

sesli güldüğünü belirten allahsızlar da var!

şimdi siz buna gülmiceniz bende gülmüyom zaten şu an.konuşanlar da insan değildi zaten.

siz de yaradan doğ dediği için doğanlardansanız şuna bir göz atın

ben bunu yaptım bugun

agagagagafafafa. kendimden tiksiniyorum lan! keni gözümden kendimi çizdim. insanın kendi gözüyle kendisini çizmeye çalışması bi eskiz yaratması ne boktan bişeymiş. olum iğrendim lan! birileri sen bu değilsin desin allaşgına! hauahuahaudhsdhsdashd. 2dklık bi yaşanmışlıktı a4 kaadın kenarına 08 rapidoyla çizmek. dhasudhasdlah iğrenç lan!dur bi kaç daha deniyim lan!

benim bi ara bi esprim vardı

bilemen mızıkacıları. djasdohasduashd :)

arşivden gidiyom

küçük orta geniş çok büyük. allah olsa da belanı verse. arşivimdeki iğrençlikleri günyüzü etmeye karar verdim. Bunlar arasında iğrenç bebekler ve iğrenç çiftler var. ama önce bebeklerden gitmek istiyom. allah belanı versin. selam. olum ne işsin yeaa!!! şu an böyleyim aslında boka battım ama umrumda değil uykusu var çünkü.alla belanı versin.

ergen silsilem.

yatağımın baş kısmında duvarda  yıllardır çıkmayan her taşınmada yine yatagımın başındaki duvara asılan bi joker posterim var benim. merve vardı kıbrısta şimdi öpüyom herbiyandan onu selam olsun. Az izlemedik lan manyak gibi gün aşırı hastane sahnesini geri sarıp sarıp. Hey güdümünü yediğimin herifi. Patlamadı diye nasılda dönüp bakıyodu. Yerimule. İşte öyle bi geçmişimdi benim. Joker boru değil. Telefon temam hala. Yeni indiremiyom lan atamıyorum pcden telefona?? Bi yardımeli agadaşlar! Hep duruyo orda tema da joker. Allatan arka planımda aslının profilden fotosu var da artık görmüyom jokeri. Diyceğim şu ki yapmayın çocuklar! Hele ki elinizde sıkı bi yapıştırıcı yoksa yapmayın allahımı!!! bende normal bi bant var. Her şeyi yapıştırıyo ama zamanında karanfilden bi yerden aldıgım o joker posterimi yapıştrmıyo lan!! Her gece şimşekli sesle uyanıom! Bi bakıom üstüme düşmüş yine şeyini şeyettiğimin posteri. Kenara atıp bıkıp usanmaksızın sabah kalkınca yapıştırıyorum. Çaresi olan var mı?? İstemiyorum lan çarede! Sadece biri gelsin söksün atsın şu posteri ben vazgeçemiyom!

alın bunu burdan alın!

Bu perşembeleri napıcaz? Gidilmiyor ulan işte! Sol kolumdu anasını satıyım! Hay allam ya. Üstümü bie giymiştim argadaşlar. Kokmıyım diye banyoda yapmıştım dün gecenin 1 buçugusunda! Gerekirse bi sıradan koklatırız kendimizi sorun olacaksa böyle? Ama perşembe ulan! Bu temel tasarım eğitiminden kalınca noluyodu lan? Seneye hangi derse devam edemiyodum? Neyse lan kalmam ki. Bitmek üzere ki zaten okul. Hem evde yaparım ki ben kolajı falan. Çoohastayım lan ama :C ben istemez miydim geliyim oturiyim. Bi yandan aslıyı bi yandan tuçeyi dinliyim. Arada dönüp betülü kesiyim. Batuya hevesleniyim. İsterdim olum evde oturmaktansaysa.Bızlıktan pohça çıkardım onu yedim acımdı. Ama onun içinden de KIYMALI bişey çıktı lan! Sevmiyorum olum neden yapıyonuz? Neden her şeyin içine bi kıyma koyma dutkusu var bu kadın da ? Bıraktım ortasını kenarlarını kemirdim sadece. Bi de 3 boyutlu görselli büyük bi bardak var biz de. He işte. Ona da 3ü bi arada bol kave koydum üstüne de soguk süt. Hiç homojenik bişey olmuyo ya hani. Onu karıştırdım durdum. Hep eglendim hep.O değilde ders benimdi lan! Ders benimdi arkadaşlar. Bu gidişle bana çok yararı olan türk dili dersine de gelemicem. Lan liste elden ele olcaksa yerime bi imza lan :C Kontör de yo ki. Haa ama dışardan arama geldi diye 5 kontör falan gibi bişey kazanmışta olabilrdim belki! Ha evet lan. Onla mesaj atıyım ben. Şafakta yazdırsın şu dersin konusunu. 2inci vizeymiş o konu anlatımları ama biz gitmez bi 2liyiz lanet bok.Sıkılıyom anacım. Bi anime izlemeye başlamıştım. Tuçe de arkamdan ittiriyo ama gitmiyo. Ben o devil may cryın 12inci bölümünü izleyemeden devam edemiyorum elfen lied' a mide bulandırıyo lan zaten. Bırak.Anasstır aslı dergisiz mi kaldın lan yoksa kolajda :C betülde de yoktur ha dergi. O yuvada. Tuçe de de yoktu gerçi erenden alırım diyodu geçen hafta ama. Bende hepimize yetecek kadar vardı lan vardı :C hevesimdi okuluma gitmek! Neyse yarın hep varım ki. En sevdiğim cuma (L)

ilgileniyorum

az eğlenin diye kenara eklenti yaptım. besliyosun falan bunu ama gitmez bişey. 2 3 tıkla mağusla yem düşüyo onlarda yiyo hehe ne güzel.

o zamandan belli olamamak

İşte geçen yine  maun sandıgımı açtım kurcalıyorum ne var ne yok diye. 6ıncı sınıftayken  her ay bi grubun hazırladıgı sınıf gazetesini buldum.Diğer sayılar yok olmuş gitmiş ama benim olduğum grubunki duruyo. "tasarım"ı da bana ait.
Bu kadar da iğrenç bi 6ıncı sınıfa gidenlerin gazetesi ismi olamaz! Ö'nün o şekil olması da tam bir düz mantık.Aleemyareppim.Şu gülten tosun mu nedir o da hiç bişey yazmamıştı lan! embesil!
Okuyan var mıydı şunları? Çorbasını kenara koyupta elindeki milliyet kardeş miço vs.sini kenara koyupta okuyan var mıydı şunu??? Emekti bi yerde ama zorunlu emekti.Hiç birimiz istemedik sonuçta bu kadar yıpranmayı ama türkçe dersinin sözlü notuydu bi yerde de.
Neden paylaşıyorum şimdi ben bunları da kendimi bu kadar deşifre ediyorum? Sol kolum parmağıma kil kaçtığı için hepten ağrıyo. Solumdu. Bu ağrı sebebiyle temel tasarım eğitimi dersine 3 haftadır gitmemiş sayılıyorum. Pişman değilim biraz üzüldüm. Sonuçta hala renk skalamdayım ve mavi bir de ayva var elimde.

sarma sardım ama dibi tuttu

formspiring.me ama gitmedi bi nevi. kafiye oldu yine. ne yapalım olası varsa. dutabilene aşkolsun.
bi de ayşe dom aldı mutlu kaldı fatma dom aldı mutlu kaldı sen de dom al sen de mutlu kal. dom çamaşır suları.
selam ortason :) hehe ^^

24 Mart 2010 Çarşamba

ay em nat der

pişmanlıgımdı bi nevi. siğdi benimdi arkadaşlar. arkadaş bildik kalleş çıkacaktıysa? sonuçta ilk göz ağrımdı paramı biriktirip almıştım. oh sister olsun forever young olsun ama ölmüş gitmiş dedi. şuramdadır evlat acısı gibi kaldı yutagımda. paramı harcamamdı bi heves ugruna da şafaga vermemdi. aslın dedim çocuk bi dinlesin de müzik görsün dedim. kaployu patlattı da sidi mi çaldırdı elin teknik servislerine. ya çalınan benim sidim değil de sizin sidiniz olsaydı? arkadaşlar bi kendinizi koyun benim yerime? bi öyle bakın olaya allasen. allah olsada belanı şafak.

projemdi.

Hepinize yetecek kadar kafam var benim. İsterseniz paylaşalım. Paylaş beğen yorum yap. Arkadaşlarını düzenle bi yandan da. Hem seksi hem tatlı. Kişiliğimmiş bunlar benim. Aslı der arasıra memeni görüyom. Bana demez genelde özleme der ama. Ben de görüyorum bazen. Heykelden geğiren de gördü. Çitlerken de gördü bizi zaten.Hesap ayarları. Yardım merkezi. Barışın merkezi sistem bozulmuş.Sıçamaz oldu. Acıklı şarkılar çalıyo içimde ama derdim başka. Batuya izle dedim izlenmez dedi çükün evladı! Derdim o da  değil inandıysan.kopyala yapıştır muameleden sıkıldıysam da linklerin içeriğini bilmiyodum. şövale kalkmış havaya yol ortasında ama kaslıdır biliyorum.yırtıga kağıt bant yapıştırırken de çift taraftan kıstırılmamız cabası. betülün enseye üflenmesi de ayrı dert.gitmez ama sürdürüyorum ruh halim yersiz.

yar olaydın

Ellerinde çiçekler 2dir ekliyon ama istemiyom allahsız!

show tv yi açın çabuk

şimdi kapatın. bana bunu dedirten aklımı ben. ama başlarken bi baktım gerard depardieu var. gugıldan baktım soyadına ama kopyala yapıştır yapmadım. gerisini görsel hafızama bıraktım. kontrol de etmicem. sonra monice belluci dedi. aha güzel bi film. mısır falan diye girişince dedim sıçtık. YİNE Mİ BAMYA? meğersem asteriks oburiskmiş. şu filmin seslendirmesi insanı kendinden tiksindirtir. ben bunları düşünürken annem dedi sezar kemiş biliyo musun? dedim kel miymiş dazlak mı? işte o an bir arkeologun kendinden utandıgı andı. cevaplamadı ama dedi o yaprak tacı o yüzden takıyomuş. üstelemedim. döndüm filme bi yandan kavaltı yapıyoduk akşam üzri. temelyus çıktı ekrana. olum nası sinir oluom sana! hayır babama benziyo esmeritesi biraz da aslıya ama o seslendirme. mahallenin muhtarlarındaki temeli buraya kopyala yapıştır yapmanız. ne alakaydı olum. filmi neden bu kadar türkleştirdiniz ki. sorunun yok karadenizliyle yanlış anlaşılmasın. her yaz sinoptayım sonuçta. bu arada şafak bob dylan favorimdi çük! bulacan o cdyi! hayatın zıyan olum. hep güldü annem ama hiç komik değil aslında bu film arka fonda hala izleniyo. netimin bozulması ve masaüstünün internet kablosunu laptopıma takmamdan ötürü mağduriyetim.

Saçmalamaksa suçum

Bugünün gözüme takılan haberlerinden. Huyum değildir aile dramlarını bu şekilde lanse etmek. Lanse etmek lafını ilk kullanışım doğru yazışım mı ama bilemedim. Bundan sonra sık sık yüz göz olucaz kendisiyle net üzerinden. Sinirli anıma denk geldi. Aslıda fişini çekmemişti, 36lıgın gazabına uğardı bende ki 42lik ama etkileri aynı. Şimdi de takmış bu bulaşıklar neden burda. Hep sıçıyorum çünkü ben evde bütün gün ya. O yüzden orda. Sen naptın diye gelmiş masa dolusu çizim kagıtlarıma bakıyo. Mavi ayvamdı ama gitmedi aslı yerim dedi ama harbici dramımdı. ÜStüne tuzu biber oldun ama pastırma kokusu sardı etrafı. Hala mutfakta gidip sormam. Arkadan elvisin yanık sesi geliyo babacan adamdı ama konumla alakası yok. Habere uygunca bi ismi var şarkının *my boy*. Oğluydu ama aldattı. Her yerde dantel.
-Geri gidiyo hep
-En büyüğü geliyo en
-Kopmadı hala

Bunlar kardeşimin tuvalette kakasını yaparken diğer odalara duyurmak üzere haykırdığı sözlerdi. Aile dramımızdı akşam yemeği öncesi. Siz de bu aileye katılmak istiyorsanız 3 kere tıklatın.

böyle işlerle uğraşacaksan.

Power rangers izlerken yapardık biz bunu çocukluk arkadaşım memoşla. Ben hep küçük kız olmanın verdiği özveriyle pembe benim derdim o da erkek olmanın veremediği özveriyle sarıyım derdi. Ben şu an ki aklımla beyazı seçerdim en büyükleriydi o.

deniyosam sebebim yok

Temamdaki çiftçi gibiyim. Mutlu ama düşünceli. Huzuru var ama yabani otların zararını da düşünmekte. Şimdilik bu dursun tema olarak. Kişiliği yansıtmaz bilirim ama sinopta çok gittim ben köye.
insan bi:*olm bunu mu yapcan:D


bazen hayvan gibi kırıcı da olabiliyosun ama seni tartıyorum. Tartamasam şu an bu seviye de olmazdık. Yerim de dersin yeri gelince. Tam kalkmış gitmek üzereyken fotoğrafı çekilen insanlar gibiyim şu an.

ben de varım diyorum!

Çabamdı bi nevi. Tamam bende açıyorum derken engellendim hep. Daha bunun nicesi vardı ama monesse de kendimi buldum.Engelli butonu huzur verdi yalnız değilsin dedi ama gitmedi..

sizde bizim?

Daha yazacakları vardı ama.. Ya da bu da bizden. Hemde beytepeden! Mazimdi. Fevriliğimden kaynaklı bi paylaşım oldu.