18 Ağustos 2010 Çarşamba

Neyse eve çıkınca yaparım

Şimdi size niçin bir başkasıyla eve çıkamayacağımı açıklayacağım cağım. Neden böyle bi konuya daldım! Çünkü geçen haftasonu Funda'nın kaldığı eve gittik. Hay gitmez olaydık. Nassssı güzel nasssı!
Emin'in odasında kaldık ama o konuya girmicem Emin tam bi hayal kırıklığı. Mektubunu saklıyorum lan resmen. İlahtı bizim için ama olmadı gitmedi Emin...
Neyse abicim salonun ortasında sütun var ve orda da Beycafemizin duvara ilan yapıştırmayalım panoyu kullanalım panosu var! Mutfakta alışveriş arabası var. Duvarlar kırmızı. Balkon tam bi sigağra keyfi. Merdivenle üst kattaki 3 odaya çıkabiliyosun. Tavandan yere kadar cam. Banyo kapısı kırık. Nassıı bi ev ki nassı bi ev. 3+1 ve 500 liğra. Benim çıkcağım ev 1+1 lan! Eryaman tabi. Şu kredi başvurusu bi sonuçlansın o kumbaramdaki 6lira artışa geçicek. Bi de Tuğçeş iş bulmuş bize onla görüşcez bu hafta. İyi para ha. Hayırlısıylen bağlıcam olayı. Seneye de traakkkk ev!

Şimdi yanıma adam istemiyorum çünkü bu yazı daha bitmeden "Ha hadi görüşürüz ya aeo" diceniz. Birincisi eve kesinlikle televizyon almam, aldırmam! Takıntılarım var en ufak ışıkta en ufak seste uyuyamam. Kapının yarı kapalı olmasına kıl olurum ya tam kapalı olcak ya tam açık. Damlayan su sesi, saat sesi her koşulda duyarım. Ki bi evde damlayan su varsa o evde yaşamam! O musluk yaptırılır. Çok su harcatmam. Elinin değmediği an o su kapalı olmalı. Kullanılmayan herşeyin fşini çektirirm. Işık kullanmam, genel olarak mum olur. Bünyesiz adamdan hazetmem. Sürekli bayılan, söylenen vs. Pisliğe gelemem.Uykusunda konuşandan tırsarım kötü bakarım. Evde 2 gün geçirirsem kokmaya başlarım. Genelde kendimi koklarım dışarda olsun evde olsun. Dışarı çıkana kadar da banyo yapmam. Banyoda şarkı sölerim çok piscesine. Namaz kılmam,oruç tutmam, dua etmem. Günaşırı çığlık atarım. Her boka dans ederim. İnsalıkdışı görüntü yaratırım.

3 yorum :

  1. olum bn kalırdım senle hiç sorun olmaz bunlar hep elıştım zaten hep fizyolojik biyoloik sakıncaları neden yazmıyosn olm (bkz. emin mektubunun sonu!)

    YanıtlaSil
  2. ha osurup geiğiriyorum arkadaşlar. osurunca bu aralar çok osuruyorum diye üzülmeyi de ihmal etmiyorum.duyarlı bi vatandaşım.

    YanıtlaSil
  3. yaparda üzülürde çok dertli bilemesiniz böyle keman falan dinliyo hep sırf osurduğu için

    YanıtlaSil