27 Mart 2010 Cumartesi

kendi mekanından laf atacağına!

Aslı'nın kendi blogundan bizim bloglara sataşması üzerine gaza gelip hatta abartıp eskiz çalışmamı koydum. Sürekli böyle müdahale olacaksa? Blogumuzda şerefimizl de iş yapamayacaksak alın kollarımı! Battaniye dikkatleri üzrine çekmesin. Babamda bi tek eve giymelik tişörtlerim kaldıysa böyle hor mu görüleceğim. Bakkala bile gidilmelik tişört değil üstümdeki. Burda bakkal çok bi kaç tane getirmem lazım bakkalık tişört. Dışarı çıkmaya yüzüm yok allasen.

Dönüşmeye çalıştığım şey de bu. Gayet sürprizli bence. Aslı gibi 2 aşamalık değil ço şükür. Bi tek bunu yapmakla kalmıcam arkadaşlar öyle düşünüyosanız? Bu dönemin aslı ç.'u olmaya niyetliyim kıskançlık yaratacaksa?
Ev soğuk olunca karnım üşüdü. Kibar konuşuyorum. Battaniye kesmeyince ıccak bişeyler içiyim dedim. Çay da sevmiyorum beycafede olmadıkça. Her eve kayısı çayı taşıdığımdan mutfakta aradım buldum. Yaptım içiyorum ilk fotoğraftaki halimi devam ettirerek.
Eskizimi yaparken tivide de inside the actors studio vardı. Yeni başlarken yakaladım.Bakmıyodum alt yazılara sonra matt damon dediği an kalemi kağıdı bıraktım.Neden yapıyonuz ki? Bu benim ödevimdi sonuçta. Yapamazsam hocam velime ne dicek? Evde de böyle mi davranıyosun? Ayakkabıyla mı giriyosun? demezler mi? Şimdi ben bogyiyen suratımı mı çiziyim arkadaşlar allasen bi söyleyin şu adam varken tivide. ama çizdim. geleceğimdi bi nebze.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder